Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki pár hét...

Miért akar mindenki pár hét vagy hónap alatt lefogyni itt?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen kérdést látok, és döbbenet. És ez csak rosszabb lesz a strandszezon előtt 2 héttel. Ezek a kedves emberek nem tudják, hogy 5-10 év alatt felszedett túlsúlyt nem lehet leadni 3 nap alatt? Vagy nincs senkijük aki elmondja ezt nekik? Főleg, hogy minden újság és a net is tele van életmód és táplálkozási cikkekkel. Bevallom engem rettentően bosszant ez a jelenség. Mást nem?

#hogy fogyjak le 3 nap alatt?
2023. máj. 7. 08:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

10-15 kilóhoz lehet és kell is pár hó apos célt kitűnő, reálisan. Mert ha nincs céldátum, akkor sosem kezdi el. Ha neki az esküvő vagy a fürdőruha a motiváció, az tkp mindegy.


És azokat nem értem inkább, aki kiírja,hogy 47 kilót le lehet-e fogyni 8 hónap alatt és hasonlók. Minden héten van legalább egy ilyen.

2023. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%

"Miért akar mindenki pár hét vagy hónap alatt lefogyni itt?"


Mert nincs mindenkinek elég akaratereje, kitartása, kedve ahhoz, hogy élete végéig füvet zabáljon és kalóriát számolgasson!


Engem meg az szokott bosszantani, amikor savanyú gcik, akiknek életükben nem volt még evési zavaruk, a mások életével foglalkoznak a sajátjuk helyett.

2023. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
22%

#12

Szerintem nem nagy erőbefektetés nem napi 5000 kalóriát megenni, csak 2000-et, azt is megnézve, hogy az miből tevődik össze, nem szart szarral enni össze. Plusz heti egyszer félórát intenzívebben mozogni.


Egyébként pedig, aki ismeri a mértéket és a saját testének a szükségleteit, annak nincs is szüksége kalóriaszámolgatásra. Életemben nem számoltam, és nem is vagyok elhízva.


A magadfajták miért vannak még mindig leragadva ezen a tévképzeten "hogy élete végéig füvet zabáljon"?

Ki beszélt itt erről? Melyik szakcikk említi ezt?


Tudatlanságodat inkább ne reklámozd!

2023. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
27%
Na, a 13-as egyből magára vette! :D
2023. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván azért akar gyorsan lefogyni, mert nem akar ezzel utána foglalkozni és hamar túl akar lenni az önsanyargatáson.


Csak az a baj, hogy a tartós eredmény életmódváltás nélkül nem fog menni.


De van olyan is, aki csak átmenetileg akar lefogyni, mert lesz egy esküvő, más esemény stb, amire bele kell férnie a korábbi ünneplő ruhájába és gyors módszerre, gyors eredményre van szüksége.


Érted már, kérdező?!

2023. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
58%

13, 2000 kalória? Az egy alacsony, ülőmunkát végző nőnek konkrétan masszív hízókúra. Sőt, nekem az 1600 is sok volt súlytartónak is. 🤣

De jó is lenne, ha 2000 kalóriát "zabálhatnék" büntetlenül.

Másik opció, hogy feladom az anyagi biztonságot jelentő munkám és elmegyek pl: minimálbérért raktárosnak, hogy meg legyen a napi 20 ezer lépésem és ehessek.

2023. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
45%

Hát a kérdezőnek valszeg még életében nem volt súlyproblémája.


Azért ítélkezik ilyen könnyedén!

2023. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%

Én is csatlakozom a 2000 kalóriától hízó kommentelők táborához.

Aztán jön ugye az érzelmi evés, az ülő munka és hobbi, a sporttól való viszolygás, van ilyen.

Nagyon oda kell figyelnem - minden nap, igen - hogy mennyit eszem.

2023. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 hónap kellett ahhoz, hogy 30 kg-t fogyjak! Szóval az az igazi fogyás ha lassan és szép apránként fogysz.
2023. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

#16, és 18


A 2000 kcal-t csak példaként írtam, egyébként pedig egy felnőtt nőnek ennyi az ajánlott, nem én találtam ki, férfinak több.


Mint írtam, én sose számoltam, fogalmam sincs, hogy mennyi kalóriát eszem meg egy nap, de így vagyok 47 kg.

Nyilván, aki hízik 2000 kcal-t, az ettől kevesebbet eszik, egyébként pedig kár kiakadni egy egyszerű példán, ami általánosságban egy teljesen reális példa volt.

2023. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!