Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki pár hét...

Miért akar mindenki pár hét vagy hónap alatt lefogyni itt?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen kérdést látok, és döbbenet. És ez csak rosszabb lesz a strandszezon előtt 2 héttel. Ezek a kedves emberek nem tudják, hogy 5-10 év alatt felszedett túlsúlyt nem lehet leadni 3 nap alatt? Vagy nincs senkijük aki elmondja ezt nekik? Főleg, hogy minden újság és a net is tele van életmód és táplálkozási cikkekkel. Bevallom engem rettentően bosszant ez a jelenség. Mást nem?

#hogy fogyjak le 3 nap alatt?
2023. máj. 7. 08:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
53%
Én fogytam már 15 kilót 3 hónap alatt és híztam is 15-öt 3 hónap alatt. Na akkor nekem mennyi fogyást engedélyezel te barom?
2023. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan bonyolult rájönni. Alapvetően az emberek többsége türelmetlen. Kb ez az oka. Engem sosem zavart ilyen szinten, mindenkinek a maga dolga, hogy időhöz akarja kötni a fogyását.

Én az utolsó, és egyetlen sikeres fogyásomhoz, az életmódváltásomhoz is türelemmel fordultam anno, kellett is, mert 3 éves folyamat volt a legnagyobb része, és ez azért időnként nagyon nehéz volt. Emiatt tűztem ki kisebb célokat is út közben, hogy hamarabb legyen sikerélményem, ami fokozta a motivációm, ami hosszútávon azért egy elég hullámzó dolog.

2023. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!