Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tenyleg igaz, ha elhsgyom a...

Tenyleg igaz, ha elhsgyom a cukrot es a szendhidratot beindul ennyitol is a fogyas?

Figyelt kérdés

Nem ertek ezekhez, kerlek nezzetek el nekem!

Ez esetben miket kell elhagynom?

Milyen eteleket kell ennem, ha nem szeretem a hust?

Miben van szenhidrat?

Kerlek vilagositsatok fel, nagyon szepen koszonom a segitseget🙏💙



2023. máj. 7. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

huha. hat azert akkor itt nagyon hianyoznak az alapok.

ennyire az elejetol nem is lehet elkezdeni...ez komoly kerdes hogy miben van szenhidrat?

Mindenben.

:-D


Egyenlore annyit jegyezzel meg: kenyer, krumpli, teszta, rizs az szenhidrat. lehet belole enni de ne olyan sokat vagy mozogd le.


a csokikat cukrokat hagyd el

2023. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Nincs baj azzal ha nem értesz hozzá, de akkor olvasgass utána.

Egyébként tök mindegy mit eszel, csak és egyedül a kalóriadeficittől lehet fogyni. Viszont teljesen nem szerencsés elhagyni a szénhidrátot, mert az is nagyon fontos. És rengeteg jó alternatíva van, ha nem eszel húst.

2023. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

"Tenyleg igaz, ha elhsgyom a cukrot es a szendhidratot beindul ennyitol is a fogyas?"

Nem. Ne a Nők Lapjáról és a dietetikához segghülye barátnőtől/szomszédtól tájékozódj táplálkozás témakörben. Ha a napi/heti kalóriabeviteled alapján nem vagy deficitben, akkor hiába hagyod el a cukrot és a szénhidrátot (utóbbi egy esszenciális makrotápanyag, ami az élelmiszereink 95 százalékában teljesen természetes módon jelen van), nem fogsz fogyni. Olvasd el ezt a cikket, és kerülj egy kicsit képbe a táplálkozással, az anyagcserével és a kalóriaszámolással, különben megszívod:

[link]

2023. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Ha ezek miatt eléggé lecsökken az energiabeviteled, az energiahiányos állapothoz, akkor igen, fogyni fogsz.

Én sem számolgattam kalóriát, a fogyásom alatt, de ettől még csökkent az is.

Tudatosan kezdtem el megválogatni mit eszem. Kerülöm a cukros, fehérlisztes termékeket, ritkán eszem tésztát, krumplit,

-rizst egyáltalán nem, később fokozatos mozgás beiktatásával is hozzájárultam a fogyáshoz és a felesleg szép lassan le is ment így.

Mostanában már figyelek a kalóriákra is, így itt ott tudok húzni rajta, és így hosszabb súlytartás után először mentem 67kg alá, konkrétan 65 vagyok most.

Sosem voltam még szám szerint ilyen " kevés"😂 a véglegesen elért magasságom mellett. Csak kb 12 évesen, de akkor még alacsonyabb voltam, így aztán túlsúlyos ezzel a súllyal is.

2023. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Oszd 3 részre a tányéron 1/3 legyen( tészta, rízs, bulgur,burgonya stb)

1/3 fehérje legyen(hús, hal, tojás stb)

a másik fele a tányérnak legyen saláta vagy bármilyen zöldség.Egyébként mindent lehet enni csak mértékkel.Most kihagynál minden lisztes, cukros kaját lefogysz utána megint bezabálsz.Ez olyas valami amit tartani kell hogy hosszútávon jóltudd magad érezni.

Számolj kalóriát az a legjobb, nem az hogy mindent megvonsz magadtól.

2023. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
ohh édes Istenem...
2023. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
26%
Sok fehérje, és ne csak kardió edzést hanem súlyos edzést végezz! Sokkal jobban égeti a zsírt, és tudod tartani is a súlyod!
2023. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!