Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi a reális fogyás szeptem...

Mennyi a reális fogyás szeptemberig?

Figyelt kérdés
158 centi vagyok és jelenleg 72 kg. Nem az a célom hogy 40 kiló legyek szeptemberre, tudom hogy arra hamarabb kellett volna gondolnom, úgy vagyok vele hogy lemegy amennyi lemegy. Kalóriadeficittel ha nagyjából tudom tartani akkor mennyi leszek 4 hónap múlva?
2023. máj. 14. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
2-3 kg/hónap. Számold ki!
2023. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heti fél-1kg között, kezdésnek szerintem regelj fel kaloriabazis.hu-ra, az alapokat megmutatja
2023. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Van aki gyorsabban fogy, van aki lassabban. Egy -15 kg szerintem simán lemegy ennyi idő alatt.
2023. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Utolsó, a 15 kiló szép álom lenne. 😅

2023. máj. 14. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok,


Nem lehetetlen az sem, csak eléggé drasztikus. A magasságodból gondolom, hogy nő vagy, kb 1200 kcal / nappal tudnád produkálni azt, hogy 1000 kcal / nap deficitben vagy (ennyi kell a heti 1kghoz legalabb).

A mozgás meg bizonytalan, hogy mennyit éget.


Ennyire keveset enni meg nem ajánlott. Inkább csináld lassabban, de egy tarthatóbb módon. Valószínüleg fel se 3,5 hónap alatt csúszott.

2023. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 igen, a yazio is úgy számolt ahogy te és igen elvileg a számok alapján lehetséges. És mivel alacsony vagyok, ezt a kalóriát kellene tartanom, de ez gyakorlatban baromi kevés kaját jelent. Ami valameddig biztos tartható, de azt érzem hosszú távon nem.
2023. máj. 14. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor egész jól saccoltam :)

A Yazio, lett volna a másik ötlet, az se rossz, csak kalóriabázison több kaja van ahogy észrevettem, legalábbis azok amiket napi szintet megtalálsz a boltokban.


Szerintem 1600-1800 körül lennél jó + sok mozgás, bár ez az 1800 is elég kevés tud lenni :/

2023. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!