Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok? Elhatároztam hogy...

Lányok? Elhatároztam hogy belle kezdek egy bizonyos fogyókúrába. Viszont nem tudom melyik is lenne az ahol úgymond kevésbbé csökkenne a melltartó kosár méretem. Esetleg tudd valaki segíteni tapasztalat ? :) 26L

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nincs lokális fogyás,az meg abszurd felvetés hogy a diéták különböző testtájakat fogyasztanak.
2023. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezért csak a saját genetikád felelős... van, aki mellről fogy először, van, aki hasról, van, aki fenékről stb.

És, sajna, először mellről fogyok mindig, és utoljára hasról.

Az, hogy nálad hogy lesz, majd menet közben derül ki.

Sajna nincs semmi olyan módszer, ami biztosítaná, hogy a melled megmaradjon, ellenben a hasad lemenjen és karcsú derekad egyen, vagy bármi ilyesmi.

2023. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Plasztikai műtét🤷‍♀️
2023. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Genetika. Én pl. leadtam a súlyfölösleget, és azzal együtt a mellem is eltűnt, olyannyira, hogy már alig beszélhetünk kosárméretről. :D Ez van. Nem lehet ezt befolyásolni. Egyféle fogyókúra van: kalóriadeficit. Akkor fogysz, ha kalóriadeficitben vagy. Tök mindegy hogy azon belül mit csinálsz, miket eszel, nem fogja befolyásolni, hogy honnan mennyi fog lemenni.
2023. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ilyen. Ha fogyni fogsz akkor mellből is le fog menni valamennyi. De alapvetően az a lényeg, hogy kalória deficitben legyél és ezen felül pedig semmi más nem számít. A mozgás nyilván segít benne, de elsődleges az étrend.
2023. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mellem tűnt el előszőr, de a hasam még megvan sajna 🤣 De legalább -20 lement
2023. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!