Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki diétázik és rájön a...

Aki diétázik és rájön a falási roham mit eszik?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Normális kalóriadeficitet kell tartani, és akkor nem jön rád falási roham.
2023. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent..
2023. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Pizzát, hambit, baklavát, marlenkát... Amúgy majd minden nap ezeket eszem.
2023. jún. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pont most próbálok alacsonyabb kalóriára menni az utolsó 2 kiló leadásához... Hát nem egyszerű, és nekifutásból lett volna egy falásrohamom. Szerencsére én az a fajta vagyok, aki nagyon szereti a zöldségeket, gyümölcsöket, úgyhogy végül azt ettem "falásroham" címén. Nyilván ez nem a klasszikus értelemben vett jelentsése, csak szimplán túlléptem vele azt a keretet, amit tartani akartam.

Egyébként függ attól is, hogy miért van falási rohamod. Rosszul osztottad be a kalóriáidat? Vagy érzelmi evés? Rá vagy szokva az egészségtelen ételekre? Túl nagy deficitet határoztál meg? Mindegyiken érdemes kicsot változtatni. Én tudom, hogy nálam mi volt a gond, szóval ma már igyekszem megelőzni ezt.

2023. jún. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyilván azt, amit szeretek. Kenyér és péksütemények, édesség, csipsz, gyorskaja.


A jó hír, hogy a diéta miatt már nem esik jól ugyanakkora mennyiség, mint korábban, szóval falásrohamokkal együtt is javul a helyzet.

2023. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent, ami elé kerül.
2023. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos pont azokat, amiket nem kéne... cukorbeteg vagyok, és valamiért ilyenkor mindig sajnos a péksütemények azok, amiket megkívánok. Nagyon próbálok ezen dolgozni, mert pont a péksütik az egyike azoknak, amikre vigyáznom kéne. Szerintem amúgy azért is van ez, mert régen a cukorbetegségem előtt sok ilyesmit ettem, napi szinten péksütiket, és nyilván most már a cukorbetegség miatt nem tehetem ezt meg napi szinten, és néha csak így bekattanok és elvesztem, és akkor ha esetleg van otthon péksütemény (én nem veszek magamnak ilyesmit, de családtagjaim miatt általában van itthon mindig), akkor bumm, eszek, és sajnos nem is egyet.
2023. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Normális diétánál nincs falási roham, szóval érthetetlen a kérdésed...
2023. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Zöldség nyersen, főzve, sütve. Leves, főzelék, liszt nélkül, húsféle, ne túl zsíros.
2023. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Normális, nem koplalós diéta+ Havi 1 Tudatosan beépített csalónap. Így nincs falási roham. Tisztában vagyok azzal mi váltja ki nálam, ezért kezelem úgy a problémát ahogy.😊
2023. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!