Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy ne legyek éhes?

Mit egyek, hogy ne legyek éhes?

Figyelt kérdés

9kor ettem két kis szelet rozskenyeret, parizerrel, sajttal, uborkával és két főtt tojással. 11:30kor már nagyon éhes voltam ezért ettem egy kistányér rizst és egy kevés csirkehúsit, de most már megint nagyon éhes vagyok! :S Így nem fog menni az étrendváltás! Mit egyek hogy ne legyek ennyire éhes???


Köszi a válaszokat előre is!


2010. okt. 12. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az addig OK, h leírtad, h mit eszel, mi leírtuk rá, hogy szar, de azt miért nem írtad le, hogy mennyit mozogsz egy nap? Mert az az igazi életmódváltás, ha mozogni is elmész, nem csak megvonsz mindent magadtól...
2010. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ az hogy mit egyél és hogy mit akarsz elérni. pl. súlytól, nemtől stb. Ha fogyni akarsz akkor ezeket vedd figyelembe és ha nagyon túlsúlyos vagy ne akarj olyan fogyókúrát és diétát csinálni amit egy átlagember pár kg felesleggel. Én férfi vagyok és 134kg én annyit tettem hogy elhagytam a nagyon hizlaló ételeket+mozgás. 1 hete fogyózom még csak és 4 kg fogytam. Olvastam azt hogy napi 5-6* kell enni, de nekem nem jött össze, mert én is folyton éhes lettem. Jelenleg napi 4szer eszek és annyit eszek amivel érzem hogy jól laktam. 6 után nem eszem csak vizet iszok. A koplalással semmire nem fogsz menni én is próbáltam nagyon keveset enni max 1 hétig ment utána mindent össze vissza ettem és 2 nap alatt vissza is jött amit leadtam.
2010. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az előző vok. Tényleg az életmódváltás nem csak a táplálkozásban kell hogy megmutatkozzon hanem a mozgásban is. Hiába diétázol ha nem mozogsz a mozgás nagyon fontos ezt előbb vagy utóbb muszáj belátni.
2010. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Na igen. Pl. a 2 NAGY szelet rozskenyér jobban hízlal, mint a sült hús. Ellenben a párolt hús szar, max. 2 nap alatt hányingere lesz tőle az embernek.
2010. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nő vagyok és sok a súlyfelesleg rajtam.. Minimum 30-40 kiló! Egyszer már beleestem a yoyo-ba, akkor 20 kilót fogytam és 25-öt híztam vissza.. Szeretnék többet mozogni, csak először jó lenne tisztázni magamban a dolgokat hogy akkor most miből mennyit ehetek meg ilyenek.
2010. okt. 12. 17:06
 16/19 anonim ***** válasza:

Mindenből egyél, mértékkel :) Én 25 kg-t fogytam 1 év alatt így :)

Cukrot minimálisan, csak természetesen előfordulókat.

Csak csirke, pulyka, hal, vörös húsokat nem.

Csoki, süti nagyon ritkán, persze ünnepekkor mennek, de mértékkel (2 szem szaloncukor vagy egy szelet süti...)

Zöld teát ittam sokat, emellett heti 2 karateedzésem volt.

És minden nap végén megittam/szok egy nagy bögre kakaót, s lám, 51 kg vagyok 172 cm-hez :)

2010. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ez nagyon biztatóan hangzik! :)))
2010. okt. 12. 17:13
 18/19 anonim ***** válasza:

Leírom akkor én is a sztorit:


Nekem nem volt nagy súlyfeleslegem, csupán nem voltam szálkás, és ez zavart. Ezért 4 hónapja elkezdtem kondiba járni. Eleinte kardióztam, hogy az mekkora lájk, meg tuti használ, hát azon kívül, hogy széthajtottam magam sok jelentősége nem volt.


Ezután fokozatosan elkezdtem lejárni a lenti részbe, ahol vannak a kondigépek, ott eleinte hasaztam, mert az tuti hasznos, háát, nem egészen :) Majd utánaolvasgattam a dolgoknak, és eljutottam oda, hogy 3 hónapja szinte csak erősítek. Látszódik minden izomcsoportom, leadtam így is 10 kilót, pedig ugyanúgy kajáltam, mint előtte... :D

2010. okt. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

*Mindenből egyél, mértékkel :) Én 25 kg-t fogytam 1 év alatt így :)


A kérdező pontosan ezt csinálja. Az eredmény: egész nap éhes. Előbb-utóbb (ha nem tegnap, akkor ma, ha nem ma, akkor holnap) nem fogja tudni megállni, és jól bezabál.

Így nem lehet lefogyni.

Minden esetben jól kell lakni olyan kajákkal, amik nem hízlalnak.

2010. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!