Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy ne legyek éhes?

Mit egyek, hogy ne legyek éhes?

Figyelt kérdés

9kor ettem két kis szelet rozskenyeret, parizerrel, sajttal, uborkával és két főtt tojással. 11:30kor már nagyon éhes voltam ezért ettem egy kistányér rizst és egy kevés csirkehúsit, de most már megint nagyon éhes vagyok! :S Így nem fog menni az étrendváltás! Mit egyek hogy ne legyek ennyire éhes???


Köszi a válaszokat előre is!


2010. okt. 12. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt? barackot például.
2010. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem laktat se a gyümölcs se a zöldség.. 2 almát megeszek akkor nem vagyok éhes fél óráig de utána megint nagyon. :S
2010. okt. 12. 15:25
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyél egy szendvicset, mert ez koplalás.. Nem étrend és életmódváltás...
2010. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pontosan mekkora a 2 kis szelet rozskenyér? Annyit kellett volna enni, amekkor egy szelet fehér kenyér, és annak viszont elégnek kellett volna lenni, tojás nélkül is. A tojás helyett 1 paradicsomot és 1 paprikát is meg kellett volna enni az uborka mellé.

A kistányér rizs mellé kellett volna ennyi annyi borsót vagy egész párolt zöldséget amennyi egy normális adag, a "kevés" csirkehús helyett pedig egy normál adag (egy comb vagy fél csirkemell) húst.

Vacsorára szintén normál adag hús kellene, nyers zöldségekkel (sokkal!). A fő étkezések között lehet enni gyümölcsöt (kivéve banán) vagy natúr joghurtot. Ennyi kajának elégnek kell lenni.


Amúgy én sem látom az "étrendváltást", csak a koplalást.

2010. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom akkor hogy váltsak étrendet? xD Akkor ezeket egyem csak több adagba? Azt hittem ezekből is keveset kell enni.
2010. okt. 12. 15:35
 6/19 anonim ***** válasza:
kis zabpehelyhet önts forralt vízzel le,várd meg míg megszívja magát.
2010. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A zsíros cucckoról állj le, amúgy normál adagot egyél csak egészségesebbekből, csokit, cukrot, kólát ne... Sok gyümölcs, zöldség, ahogy írtad, de emellett fontos a szénhidrát és a fehérje is - attól működsz.

Mindent egyél, mértékkel:)

2010. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Igyekszem változtatni! :)
2010. okt. 12. 15:52
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Reggel két NAGY szelet rozskenyeret kellett volna enned ugyanígy, délben pedig egy NORMÁL adagot ugyanabból, amúgy nem volt velük gond - feltéve, hogy a hús párolt volt, vagy legalább nem zsírban sült.

Ha így lett volna, este hatig bőven jól lennél, akkor pedig bőven elég lenne egy kefír. A fogyókúra lényege nem az éhezés.

2010. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a baj ezzel a kenyérrel hogy ilyen zsúrkenyér vagy minek hívják és olyan pici is! :D
2010. okt. 12. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!