Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leg magic? (Kérdésed túl...

Leg magic? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Hány percet használjam egy nap, hogy 1-2héten belül látszódjon az eredmény?A fenekem is kerekebb lesz tőle?(főleg arra kellene)
2010. okt. 12. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Akármennyit, sport nélkül nem fog megváltozni!
2010. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Értem ez alatta rendes sportot a félreértés elkerülése végett:/ Ez a kütyü tönkrevágja a térdeidet tutira. És egy-két hét semmilyen szupergépnél nem reaális. Inkább hónapok.
2010. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam hogy szerintetek mennyit kellene:)

Rubint Rékát tornázok amúgy:P Mellé gondoltam:)

2010. okt. 12. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
áh, csak menj el futni meg úszni...
2010. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Futni sajnos nem bírok több ok miatt sem,úszni nem tudok, meg nem is járhatnék mert túl nagy a fertőzésveszély :S (autoimmun beteg vagyok,és így is összeszedek minden vírust)
2010. okt. 12. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyukám használta, mert ahogy leszokott a cigiről hízott 7 kg-ot. Nagyon szépen rendbe szedte a lábait meg a fenekét, szerintem igen is hatásos, én láttam, hogy használ nem csak a levegőbe beszélek.
2010. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. okt. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!