Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki szendvicset...

Van itt olyan, aki szendvicset ebédel a munkahelyén? Mik a tapasztalatok, nem kevés?

Figyelt kérdés
Otthon vacsorára ennék normális főtt ételt.
2023. jún. 22. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem mindegy, hogy egy vajas szendvicsről beszélünk két szelet szalámival benne, vagy egy zöldségekkel, salátával, sajttal, kenőkrémmel, adott esetben felvágottal megpakolt szendvicsről, amiből többet is meg lehet enni, nem kell össz-vissz egyet vinni.
2023. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kevés. Nem is szeretném igazán teleenni magam munka közben.

Kényelmesebb otthon nekem is otthon normális főtt ételt enni.

2023. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Én rendelni szoktam ebédre kaját. Hol pizza, hambi, vagy vmi főtt. Szendvicset a gyerekek visznek az iskolába.
2023. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Kevés is, mert nem lakok jól vele. Sok is, mert nehezen tudok wczni pár nap szendvicsezés után.
2023. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tedd össze normálisan. Teljes kiőrlésű bagett, kenyér, zsemle, tortilla stb.

Ha 180 centis felnott ferfi vagy akkor meg nem egy hanem 2-3 zsemle. Szoval legyen megfelelo mennyiseg.

Legyen a szendvicsben valami feherjeforras vagy hus (tojas, tofu srb is megteszi), legyen sok zoldség, rost (lehet humusz vagy lencsekrém formájában is,) valami zsírforrás, ami táplál (tehát ne margarin, hanem kolbászkrém, pesztó, sajtszelet stb)

Tortillaba akar tehetsz plusz szenhidratot pl quiniat, rizst stb


Én rendszeresen eszem szendvicset ebédre, kovászos teljes kirolesu bagettbol, padlizsankrembol, humuszbol, tonhalkrembol, kolbaszkrembol, tojaskrembol, fott tojasbol stb. Na az jollakat.


A sima szalámis kenyér / sonkás kenyér stb nem fog jóllakatni, kb senkit. De ha a fenti szabályokat figyelembe veszed, sőt, akár viszel zöldséget külön dobozban (huto nelkul is kibir 4-5 orat siman) akkor ugyanugy jollakhatsz estig. Meg sose árt pár alma, olajos mag a táskába ha mégis kéne uzsonna.

2023. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én akkor lakom jól, ha olyan 600 kcal az ebéd. Mindegy, hogy szendvics, harcsapaprikás túrós csuszával vagy cézár saláta. Megfelelő méretű adag kell.
2023. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A "szendvics" és a "kevés" egy elég megfoghatatlan fogalom. Tudok én neked olyan szendvicset csinálni, amiből egy darabbal egy kaszás ember jóllakik.
2023. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!