Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik ha két hétig nem...

Mi történik ha két hétig nem eszem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
naggyon naggggyon rossz eü--i állapotban fogsz lenni, az arcos beesik, megráncosodsz, pattanások, sápadt bőr, szottyadt test, rossz fogak, esetleg a legrosszabb is előfordulhat, ha nem bírja a szervezeted, mi kell még???? remélem nem ez a terved??????
2010. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
42%
Hát fogyni nem fogsz de viszont valószínűleg rosszul leszel vitamin és energia hiány miatt Apámmal is ez volt 2 hétig nem evett aztán meg evett egy tányér levest és rosszul lett lefeküdt az ágyra és 5 perc múlva a fejét sem tudta megmozdítani annyira el volt gyengülve és szédült egy folytában rosszul volt 1 hónapig kínlódott ezzel úgy hogy semmiféleképpen nem ajánlom neked
2010. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem bírnád ki,valószínűleg meghalnál.
2010. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem birnad ki!

En egyszer elhataroztam, hogy ugy fogok bojtolni, mint a muzulmanok, ami azt jelenti, hogy a nap felkeltetol a nap nyugtaig nem ehetnek, de nem is ihatnak semmit. Delutan 2-3 oraig birtam, de amikor meg mindig probalkoztam, tehat nem ettem, akkor kezdtem szedulni es nagyon ingerult voltam.

Ez csak 1 nap volt, tehat tapasztalatbol tudom, hogy nem lehet kibirni.

2010. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Csak kíváncsi voltam:D

Egyébként soha az életben ki nem próbálnék ilyen baromságot...Még egyszer kösziiiiiii!!

2010. okt. 12. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
kilehet bírni, azaz lehet bírni huzamosabb ideig, 1 hétig biztos, az éhség csak két napig fáj, utána semmi bajod nem lesz, ha rendesen alszol (és több alvást fogsz igényelni)
2010. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!