Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik, ha egy hétig nem...

Mi történik, ha egy hétig nem eszek?

Figyelt kérdés
Max csak gyümölcsöt.
2010. jan. 28. 14:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
6%
meghalsz
2010. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

összeszükűl a gyomrod--> utána vagy ráveted magad kajákra, és többet eszel mint előtte, vagy ha nagyon figyelsz akkor kevesebbet, legalább is egy ideig.

gyümölcsevés az olyan mintha csak innál valamit, de jobb mint a semmi.

Lehet hogy pár nap múlva erőtlen leszel, de ki is tisztulsz, mint egy léböjtkúrnál, csak ahhoz meg az kell, hogy felkészitsd rá a tested, nem így hirtelen.

2010. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
dehogy hal meg, betegen se történik semmi ha napokig nem eszünk csak lefogyunk
2010. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
48%
a gyomorsavad az egekbe szökik...
2010. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

már egy nap után erőtlen leszel, de főleg második naptól szédülsz, elájulgatsz, nem leszel képes semmire koncentrálni....

rossz ötlet

2010. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Elgyengülsz, gyomorsavad lesz, szorulásod lehet az elégtelen táplálkozástól, beszűkül a gyomrod, amitől a következő héten keveset tudsz majd enni, de az is kissé kellemetlen lesz. Ha nő vagy menstruációs zavaraid lehetnek, akármikor megbetegedhetsz. Egy hét alatt kiürül a c-vitamin készleted, fogékonyabbá válasz a betegségekre. A gyomorsav pedig károkat okozhat a gyomrodban, ami később akár gyomorfekélyt is előidézhet. Ráadásul mivel kiürülnek bizonyos készleteid, falási rohamok fognak rád törni, hogy a szervezeted beszerezze a hiányzó vitaminokat, ásványianyagokat. Ezáltal még jobban degeszre fogod enni magad. Lemegy a vércukor szinted, elájulhatsz az utcán.
2010. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Lefogysz, de utána ahogy elkezdesz enni ( még ha nagyon keveset is) , duplán visszaszeded.
2010. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat. Természetesen nem fogom kipróbálni, elméleti szinten érdekelt a kérdés, illetve kíváncsi voltam, hányan fogják azt írni, hogy meghalok. XD
2010. jan. 28. 15:10
 9/11 anonim válasza:
58%
A szervezeted nem csak zsírt, hanem izmot is lebont. Mikor enni kezdessz a tested elkezd raktározni (sok zsírt) a következő ilyen " akcióra" készíti fel magát.
2010. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én két hétig nem ehettem a kórházban, nagyon lefogytam (majdnem 10 kg-t), a combom pálca lett, na ez tartott kb. két hétig. Izomból fogytam, és zsír jött vissza, és nagyon idegesítő, hogy nyár óta egy csomót dolgoztam azért, hogy feszes legyek, és most kezdhetem előlről, mert olyan gusztustalanul löttyedt lettem, hogy csak na. Ja, és sokkal kövérebbnek nézek ki, hiába vagyok még mindig 4 kg-mal kevesebb, mint a kórház előtt.
2010. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!