Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ez a butaság? (bővebben lenn)

Mi ez a butaság? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön, hogy "este 6 után nem szabad enni".

Ez hülyeség! Az este 6 úgy jött ki, hogy átlagot számoltak az okosok, és kiderült, hogy az emberek átlagosan este 9-kor fekszenek le. Vagyis, ha 9-kor lefekszel, AKKOR nem "szabad" 6 után enni, mert kb. három óra kell ahhoz, hogy annyira megemészd a kaját...

Vagyis, ha valaki éjfélkor fekszik, 9 után nem ehet!

Egyik volt osztálytársam az őrületbe kergetett, mert ő, volt, hogy hajnali 1-kor feküdt le, másnap meg azon sírt, hogy mennyire éhezett, mert 6 után nem szabad enni... O____O


2010. okt. 13. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazad van.Nekem is halálom amikro kényszergetik magukat azzal, hogy nem esznek 6 után..miközben későn fekszenek le.
2010. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom,hogy lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél..Én is általában éjfélkor fekszem le..Ki se bírnám,hogy este 6-tól ne egyek semmit..Éhesen meg kín lefeküdni..Én általában este 9-kor még vígan vacsorázom,és eddig még nem volt gondom vele..

Csak megjegyzem,hogy a Nagybátyám este 10 kor fekszik le,de 9-kor még szalonnát eszik töltött káposztát..Mégsem kövér,sőt semmi kis háj nincs rajta,mert másnap egész nap csak mozog,dolgozik...9-10 órát csak fizikai melót végez...

2010. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész hülyeség úgy ahogy van. Nem az a lényeg, hogy mikor eszel utoljára, hanem az, hogy nem szabad koplalni, rendszeresen kell enni, mindig ugyanabban az időben ugyanannyit, és nem fogyókúrás marhaságokat, amikben nincs semmi tápanyag, hanem normális kaját.
2010. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Selania, totál igazad van, és ugyanez mindenre igaz. Nem sok olyan dolog van, ami mindenkire egyaránt igaz, egyaránt használ, vagy árt.

A nővérem is folyton ezzel az este 6-tal jön, mikor ő már 8-9-kor már az ágy felé tendál, nálam akkor indul az élet, mert akkor van időm a magam dolgait csinálni (kicsi gyerekem van) és ez sokszor éjfélig, hajnali egyig is elhúzódik. Van, hogy nem eszem már, ha nem éhezem meg, de, ha éhes vagyok, azzal ártok a legjobban, ha kihagyom a kajálást.

2010. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert koplalni "trendi", mindenki szerint fasza, ha kiáll a bordád...

Csak nem gondolnak a következményekkel. 14 évesen fogyózik, holott még ki se fejlődtek a szervei.. Megvonja magától a FEHÉRJÉT és a SZÉNHIDRÁTOT, ami nélkül még mozogni se tudna.

Nem mellesleg ott van az is, hogy az ókrban ugye a termékenység szimbóluma a KÖVÉR nő volt..(Ezzel nem azt mondom, hogy dagadtaknak áll a világ, hullala, hanem hogy ha normálisan enne mindenki, nem lenne olyan sok terhes lehetek kérdés xD - elmaradt mensi, etc...)

Jájj, szánalmas a világ..

Eszek is egy tál székelykáposztát, aztán este megyek karatézni :)

2010. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Áh, örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel :)

Én spec sosem fogyóztam, meg semmi, csak annyira bosszant, mikor ezzel a hülyeséggel jönnek!

2010. okt. 13. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:
húsok és a levesek megemésztéséhez 4 óra kell
2010. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amúgy meg alvás előtt maximum 2 órával kell enni mert különben meg áll az emésztésed és csak hízol
2010. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a téma,már engem is megihletett:).Figyeld!

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__1..

2010. okt. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!