Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a könnyebb? Túlsúlyból...

Melyik a könnyebb? Túlsúlyból leadni 20 kilót, vagy skinny fatből izmot építeni, áttérni egy egészséges életmódra?

Figyelt kérdés
2023. júl. 6. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Az izomépítés biológiailag nehezebb és összetettebb folyamat, mint a fogyás, de a kérdés ilyen formában megválaszolhatatlan, mert ezer egyéni tényező függvénye. Az biztos, hogy a legtöbb embernek az a legnehezebb, hogy képbe kerüljön a kiegyensúlyozott táplálkozás és a valóban egészséges életmód alapjaival, melynek része többek között a sport is, ezeket pedig aztán integrálja a mindennapjaiba. Minden ember le tud fogyni, ha kalóriadeficitbe kerül valahogy, ahogy minden ember tud valamennyi izmot építeni, ha elkezdi állat módjára csinálni otthon a fekvőtámaszokat, vagy a konditeremben rángatni a gépeket. A kérdés mindig az, hogy hol lesz az ember fél év múlva, egy év múlva, három év múlva, öt év múlva, tíz év múlva. Sikerült elsajátítani az életmódváltás alapjait, vagy csak pár hónapig csináltál valami ökörséget kitartóan, aztán ennyi is volt?
2023. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Annak sikerül, akinek a média teledumálja a fejét. Aztán vagy rájön, hogy nem oké, vagy majd megtanulja a saját kárán. Mindenesetre vicces ez az egészséges életmódos dolog, mert hát nem is létezik
2023. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Túlsúlyos voltam, leadtam 40kgot, majd skinny fat lettem (félig meddig).


Túlsúlyból skinny fat -> kevesebb kaja, mentálisan nehéz

Skinny fatból izmos -> több kaja, de ez is mentálisan nehéz. Legalábbis nekem az volt, mert féltem a hízástól. Aki kövérként nő fel, annak sosem célja, hogy a mérleg újra többet mutasson.. Fura dolog, de ez ilyen sajnos.


Ha viszont alapból nem voltál kövér, csak simán skinny fatból kezded, akkor egyértelmű, hogy ez szerintem könnyebb.


Fizikailag mindkettő nehéz, de mentálisan a második szerintem elviselhetőbb, ha nem voltál kövér és úgy vagy skinny fat.

2023. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Amíg nem értesz a kajáláshoz, az egészséges súlyleadás iszonyat nehéz.

Amig nem értest az izomépíteshez addig az az iszonyat nehéz. Mondjuk ahhoz részben még a kajálás is kell

2023. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Elhízni a legkönnyebb!

Utána jön a fogyás.

És a legnehezebb izmot épízeni a semmiből!

2023. júl. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!