Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leghatásosabb tornagyakorlatok?

Leghatásosabb tornagyakorlatok?

Figyelt kérdés

Sportolni nincs lehetőségem sajnos, az lenne a kérdésem hogy amit otthon lehet elvégezni tornagyakorlatok, mik a leghatásosabbak? Diétázom, és itthon mindig csinálok felüléseket pl de szerintem ez nem elég.

Tudnátok még gyakorlatokat írni amiket érdemes csinálni?


2010. okt. 14. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

*****


EN ERRE TORNAZTAM...NEKEM BEVALT...


De meg ott vannak a R.Reka videok is h azokat birod szusszal...Megegy csomo mas video is keress ra a neten...EN csak ezt az egyet tudom ajanlani mert nekem ez valt be...Nagyon jo alak formalo nem fulladsz ki tole...es a no aki csinalja nem egy fitness hercegno hanem egy model, es hat o is egy kicsit husos hogy ugy mondjam de nem kover csak nem egy izomkolosszus...Olyan emberi kinezete va ez nekem erot adott + az uncsi tesom is ettol fogyyott le (o adta nekem oda ezt a cd-t) :D:D:D


XOXO



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. okt. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogadd el az elso hsz.tanacsat, de kozben, hogy valtozatos is legyen a mozgas, lehet futni, biciklizni,

ugrokotelezni stb.

A valasztek nagy, de mindig olyat vegezz, amihez kedved is van, mert ez nagyon fontos!

Ne dietaz, hanem egeszsegesen es termeszetes alapanyagu elelmiszereket fogyasszal, minnel tobb zoldseget es kevesebb hust, En ne uditoket, hanem vizet, teat.

Tehat ne fogyasz tartositassal keszitett elelmiszert.

2010. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!