Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak nyaralás alatt?

Hogyan fogyjak nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem a diétát már 4 kilót fogytam, de megyünk 1 hétre nyaralni. Hogy tudnám ott is folytatni?
2023. júl. 23. 08:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Efelejtettem írni hogy félpanziós ellátás, tehát minden a szemem elé lesz tárva ingyen. Ha nem állom meg a 4 kiló simán visszajön az 1 hét alatt még lehet több is.
2023. júl. 23. 08:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralás alatt sem kell ész nélkül kajálni.
2023. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

"Efelejtettem írni hogy félpanziós ellátás, tehát minden a szemem elé lesz tárva ingyen."


Egyrészt a félpanzió reggelit és vacsorát tartalmaz. Másrészt nincs ingyen. Harmadrészt nem kell zabálni, az önuralom gyakorlása különbözteti meg az embert az állattól.

2023. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Állj neki ott is zabot enni meg edzeni 😂 Istenem, ilyen emberek ... Nyaralás alatt sem a kikapcsolódásra fókuszál, hanem a kilóira 😂 Ez borzalmas.
2023. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyenkor rengeteget sétálunk, csavargunk a környéken. Ha fogyni nem is fogyok de hízni sem szoktam.
2023. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy 1 hónap munkája van benne, de a nyaralás az nyaralás. Ügyelj az önmegtartóztatásra, de nem kell ezt annyira tartani, mint otthon.


Ha visszarepül rád 2 kiló, hát visszarepül, annyi baj legyen. Cserébe jobban érezted magad a nyaralásod alatt.

2023. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet ezt most hagynod kellene addig és csak kikapcsolódni.
2023. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Normális mértékletesség és kséz. Ne egyél összevissza mindent, és mozogjatok aktívan. Egy hónap munkáját nem fogod ezzel elrontani.
2023. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hova mentek? meleg lesz? uszni lehet? resort vagy varos? tudtok sokat setalni?

Nagyon egyszeru reggelizel es vacsizol közben többet mozogsz mint otthon.


Elsö nap nezd meg mik vannak. Es csinalj egy tervez a fejedben.

pl egyik nap könnyebb kajakat a masodik nap megengeded a palacsintat is utanna megint kevesebb...igy feloszotd talan es nem az van hogy csak megvonsz magadtol mindent.

2023. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
SEHOGY! Nyaralás alatt nem fogyókúrázunk, hanem élvezzük a helyi konyhát. Esetleg szedj kisebb adagokat, mindig csak 1 gombóc fagyit egyél, a városnézést gyalogosan csináld és ússz sokat. Ez elég lesz a szintentartáshoz.
2023. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!