Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Esti étkezés? Mennyire rossz?

Esti étkezés? Mennyire rossz?

Figyelt kérdés
Fogyni akarok, de most nyaralás alatt nem tudok 18 órakor vacsizni, csak 20 óra körül. Általában 23 órakor fekszünk le aludni, ha ez számít. Befolyásol ez bármit is, ha benne vagyok a kalória keretemben? Ettől nem hízhatok, ugye? A fogyás ettől függetlenül megy tovább, nem?

2019. aug. 14. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben szvsz normális később feküdni...sztem nem lesz gáz
2019. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várom még a válaszokat! Eddig 10 kilótól sikerült megszabadulnom, hátra van még pár kg, de félek, hogy ezzel az 1 héttel mindent elrontok. Nyilván estére vmi zöldséget próbálok sovány fehérjével.
2019. aug. 14. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha benne maradsz a kalóriakeretben, akkor semmi probléma.

A korai vacsorát szerintem azért javasolják, hogy ezzel is kevesebbet egyél.

2019. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet késő este is enni. Csak nem mindegy mit.


Fehérje mehet bőven lefekvés előtt is nem fogsz tőle hízni, a szénhidrátot kerüld.(már 8kor is)

Szóval akár valami gyümölcs (nem sok), túró, főtt tojás, kevés sajt, mandula stb, mehetnek, de tészta, krumpli stb, már ne.

2019. aug. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De ha pl este nyolckor vacsizol aztán tíztől tizeneggyig intenzív mozgást végzel, az is más...

Én pultozok, nekem este 9kor van vacsora, de mivel hajnal eggyig-kettőig rohangászok, bohóckodok a hordókkal meg rekeszekkel, pincébe le meg fel egész éjszaka. Így nem tűnik föl hogy mikor eszem.


Illetve előtte mikor eszel meg mennyit?

2019. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Általában 8 körül reggelizek, 13 óra körül ebéd és 19-20 óra között vacsi
2019. aug. 15. 09:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele, csak ne szénhidrátot, hanem valami sovány husit és zöldséget.
2019. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!