Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg rengeteget ettem...

Tényleg rengeteget ettem volna? Leszokóban vagyok a koplalásról, de soknak tűnik.

Figyelt kérdés

Délelőtt szakaszokban(6kor keltem) megettem egy kiló almát.

Utána megettem másfél mirelit melegszendvicset (olyan Lidl-s pizzabaguette-t), ittam 2 zacskós bögrés levest (csirkekrém, 1 db 86 kcal) és most 4kor egy zsömlét parenyicával és ketchuppal (melegszendó).

Ez nem átlagos napi étrend, csak ma így sikerült...

Sok nagyon? :( Kérlek titeket, írjatok, mert nagyon fontos lenne!


2010. okt. 14. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem sok.de ilyen szarokat ne egyél.ha fogyózni akarsz.amúgy hogy birsz megenni 1kg almát?
2010. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hát ez így egyáltalán nem jó.

össze vissza eszel hülyeségeket.

az alma oké de az 1 kiló az sok,helyette mást is egyél.másra is szüksége van a szervezetednek.a zacsis levees ketchup cukorral van tele.a parenyica meg zsíros.

és lehetőleg teljes kiörlésű dolgokat egyél.

2010. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
de mennyiségre nem sok.
2010. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem átlagos nap :P De ugye ez nem olyan étrend, ami ha egyszer volt, hizlal? :( Szóval nem sok kalória?

Amúgy az egy kilót simán, imádom:D

2010. okt. 14. 16:32
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát nem mondanám kevésnek, ráadásul csupa szenny kaját ettél. Az alma pedig túl sok.


De ha most azt mondanánk, rengeteg volt, kihánynád vagy mit csinálnál?

Azért sem értem az ilyen kérdéseket. Ha már megetted, nem tudsz mit csinálni. Másnaptól figyelj jobban. De szerintem sokkal jobban jársz, ha inkább a minőségre figyelsz, mint a kaja mennyiségére.

2010. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ha megeszel egy nap egy tonna süteményt de aztán normálisan eszel akkor nem hízol.

ha csak hébe-hóba vannak ilyen gyorskaja,süti,chips meg ilyenek nem hízol semmit.csak akkor híznál ha minden nap ilyeneket ennél,sokkal több kcalt,mint amire szükséged van.

2010. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De azt mondták, hogy az alma nem hizlal... Meg mondjuk gyümölcs, és volt, hogy este 11kor ettem 3-4 szemet és semmi :(
2010. okt. 14. 16:53
 8/17 anonim ***** válasza:
nem hízlal az alma,sőt egészséges de nem csak arra van szüksége a szervezetednek,hanem sok más vitaminra is.
2010. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Most egy nem átlagos napot mi értelme van kielemezni? Írd le azt, hogy a normális napokon mit eszel.
2010. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát reggelire szoktam általában egy zsömlét sajttal-párizsival-zöldségekkel, és egy bögre capuccinot.

Ebédre valami főtt ételt, múltkor cukkini volt, holnap zöldségmix lesz (wokos étel, csak zöldségek, pl. bambuszcsíra, répa, borsó, shiitakee).

De pl. szokott lenni rakott karfiol, vagy spenót, esetleg főtt tojás, néha tortilla.

Ebéd után pedig gyümölcsöket szoktam már csak enni olyan 6-7 fele, 8 körül megiszom egy bögre cappuccino-t, aztán 10 körül alvás :)

Hétvégente piacról szokott lenni máj, vagy hal, néha sült krumpli, rakott cukkini.

Meg szombatonként van mákos rétes is, de amúgy nem eszem édességet több mint 3 éve, csak néha rétest, csokit chipset és egyéb nassokat soha.

2010. okt. 14. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!