Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg rengeteget ettem...

Tényleg rengeteget ettem volna? Leszokóban vagyok a koplalásról, de soknak tűnik.

Figyelt kérdés

Délelőtt szakaszokban(6kor keltem) megettem egy kiló almát.

Utána megettem másfél mirelit melegszendvicset (olyan Lidl-s pizzabaguette-t), ittam 2 zacskós bögrés levest (csirkekrém, 1 db 86 kcal) és most 4kor egy zsömlét parenyicával és ketchuppal (melegszendó).

Ez nem átlagos napi étrend, csak ma így sikerült...

Sok nagyon? :( Kérlek titeket, írjatok, mert nagyon fontos lenne!


2010. okt. 14. 16:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha csak szintentarást csinálsz, akkor nem látok ebben semmi drasztikusat. Mondjuk a súlyodat nem írtad le, meg azt se hogy miből mennyit eszel.


Zöldségből, gyümölcsből így összességében nem hiszem, hogy annyira túltáplálnád magad, nembeszélve a húsokról. Sőt szerintem a fehérje az inkább kevés, mint sok.

2010. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
172 cm, 52 kg :)
2010. okt. 14. 20:54
 13/17 anonim ***** válasza:
52 kilóddal szintenartáshoz kellene enned legalább 100 g fehérjét és 400 g szénhidrátot.
2010. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja bocs 300 g szénhidrát. :O
2010. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
uh akkor nagyon vékony vagy
2010. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát az alefújta a szél a dalom helyett, az elfújta a szél a barátnőmet című számot lehetne itt elénekelni. :D:D:D:D
2010. okt. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%

Ennyi baromságot, amit itt összehordtak...

Ebből egyedül az igaz, hogy nem sok, de legalább szar.

Az almával semmi gond nincs, egyél, amennyit akarsz, nem hízlal és egészséges. Ha nem fáj tőle a gyomrod, teljesen jó.

A melegszendvics mennyiségre tökéletes, összetételre elég gáz lehet, mint minden, ami előregyártott. Inkább vágj ketté egy zsemlét, vajazd meg (ez fontos, mert kiszárad), tegyél rá szelet sonkát, szelet parizert vagy kolbászkarikákat, reszelj rá egy-egy marék trapista sajtot és süsd meg. Iszonyú finom lesz. Ehetsz hozzá ketchupot is.

A zacskós leveseket, ha lehet, messziről kerüld el. A legjobb benne a kalória, annál csak szarabb dolgok (adalék, tartósítószer stb.) vannak benne.

A zsemle rendben van.

Hiányolom az ebédet (a zacskós leves nem az!) és a vacsorát, bár a zsemle akár számíthat vacsorának, csak 2 órával később kellett volna enni.

Egy étkezés azonban mindenképpen hiányzik.

2010. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!