Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó étrend...

Szerintetek ez jó étrend fogyáshoz?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 68 kiló. 70-ről indultam, kb 3 hét alatt adtam le ezt a 2 kg-t. Még 6-ot le szeretnék adni legkésőbb novemberre. Szerintetek ez az étrend megfelelő lenne? (nem ezt eszem minden nap, ez csak egy példa)

Reggeli:zabkása szőlővel és banánnal

Tízórai:egy fürt szőlő, 2 db korpás keksz

Ebéd:1 normál tányér zöldségleves, natúr csirkemell grillezett zöldségekkel és rizzsel

Uzsonna:1db kicsi túrórudi (tudom, hogy nem jó, de annyira imádom, hogy ebből fogyókúra alatt is kell ennem), egy nagy fürt szőlő

Vacsora:rántotta kevés olajon, 2 tojásból, 10 szem koktél paradicsom +1 szelet görögdinnye



Kérlek, írjátok meg, hogy ez így jó - e, illetve, hogy mit kell esetleg javítani! :)

18/L



2023. aug. 15. 14:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Oh, és még annyi, hogy emellett heti 5-ször futok egy órát, és minden nap sétálok egy órát
2023. aug. 15. 14:39
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Mintha egy femina.hu cikkből másoltad volna ki. A kalóriaszámolásról mennyit tudsz?
2023. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

"3 hét alatt adtam le ezt a 2 kg"

Ez egy nagyobb kakilás. Három hét alatt 2 kiló fogyás értelmezhetetlen, ez egy napi súlyingadozásnak megfelel egy nem diétázó egyénnél is. Mennyi a napi kalóriabeviteled?

2023. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Max 2000 kcal - t engedek magamnak. Szerintetek sokat eszek?
2023. aug. 15. 14:48
 5/12 A kérdező kommentje:
De amúgy nem esik túl jól, hogy dolgoztam rajta, örültem, hogy haladok, erre egy mondattal teljesen lelombozol.
2023. aug. 15. 14:50
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem az anyukád vagyok, vagy a legjobb barátod, egy random kommentelő csak, nem is ismerjük egymást, úgyhogy nem feladatom fényesre nyalni téged, amikor ez ráadásul nem is volt kérés, de neked sem kell adnod a szavamra, hiszen nincs közöttünk kapcsolat. Az biztos, hogy 2 kiló fogyás több hét távlatában értelmezhetetlen, de az étrended élelmiszereivel és ételeivel nincsen probléma. Ha neked ez jól esik, szereted, ízlik, fenntartható számodra, akkor folytasd. Illetve továbbra se feledkezz el a kalóriaszámolásról, ha a célod a fogyás. Hajrá!
2023. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad van, nem akartalak megbántani, csak úgy éreztem, hogy azt mondtad ezzel, hogy ez nem is igazi fogyás. De akkor megpróbálok gyorsítani rajta. Szerinted egyek kevesebbet?
2023. aug. 15. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Annyit egyél, amennyivel MODERÁLT kalóriadeficitben vagy.
2023. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Jó, de pár kocka Marlenkát még dobják hozzá, kell egy kis finomság is. Nem lehet ilyen vackokon sanyargatni magad sokáig.
2023. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudnod hogy jó e, mert ez egész egyszerűen egyéni dolog. Nekem pl nettó hasmenés lenne egész nap, mert tele van gyümölccsel, szóval nálam off. Ráadásul sem a zabkását, sem rizst nem eszem. De ha neked jó akkor oké. Általánosságban nem látok benne problémát. Ha a célodnak megfelel (azaz fogysz ha fogyni akarsz, súlyt tartasz ha azt akarsz, stb) akkor rendben van.
2023. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!