Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó étrend...

Szerintetek ez jó étrend fogyáshoz?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 68 kiló. 70-ről indultam, kb 3 hét alatt adtam le ezt a 2 kg-t. Még 6-ot le szeretnék adni legkésőbb novemberre. Szerintetek ez az étrend megfelelő lenne? (nem ezt eszem minden nap, ez csak egy példa)

Reggeli:zabkása szőlővel és banánnal

Tízórai:egy fürt szőlő, 2 db korpás keksz

Ebéd:1 normál tányér zöldségleves, natúr csirkemell grillezett zöldségekkel és rizzsel

Uzsonna:1db kicsi túrórudi (tudom, hogy nem jó, de annyira imádom, hogy ebből fogyókúra alatt is kell ennem), egy nagy fürt szőlő

Vacsora:rántotta kevés olajon, 2 tojásból, 10 szem koktél paradicsom +1 szelet görögdinnye



Kérlek, írjátok meg, hogy ez így jó - e, illetve, hogy mit kell esetleg javítani! :)

18/L



2023. aug. 15. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon keves benne a feherje, szinte csak gyumolcs azaz gyorsan felszivodo szenhidrat, a zabon kivul semmi “normal” ch nincs benne. Nem is sok ez igy mennyisegre, es nem is a kisturorudival van baj, hanem a rengeteg gyumolcsre. Nehany helyen a szolot helyettesithetned valami feherjevel. Mondjuk korpaskeksz skyr johruttal vagy korpaskeksz sajtsnackel vagy puffasztott rizs csirkemellsonkaval. A vacsi tok okes, utana mehet is a dinnye valami edesnek. Reggelidbe kellene valami feherje , hogy eltelitsen. Gorogjoghurt/skyr/turo aztan arra mehetnek a gyumolcsok. Tizoraiban a szolot helyettesitsd feherjevel. Ebed rendben van. Uzsonnaban mar amugy is ott a turorudi, szrrintem ott mar nem kell az a szolo, helyette esetleg egy marek mandula, vagy valami ami nem gyumolcs

Vacsora is oke

2023. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez a 6 kiló ilyen alacsonyként konkrétan kevés ahhoz, hogy túró rudiról lemondjunk! Az ilyen gondolatokat el kéne már felejteni! 16 kilót fogytam úgy, hogy semmiről sem mondtam le. Bár rozstól szimplán nem kívántam és nem ettem annyi édességet... De azóta újra tortáztam és nem híztam vissza.


35/F

jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!