Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testképzavar lenne?

Testképzavar lenne?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom magam helyesen megítélni. Egyszer vastagabbnak látom magam, mint ahogy ki nézek, máskor pedig normálisnak látom magam.
2023. aug. 26. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg, ha írnál magadról...

Nem, kor, magasság, súly

Azt sem ártana tudni, pontosan mit gondolsz magadról és miért gondolod azt, amit

2023. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Adatokat nem tudok, nagyon rég nem mértem magam.

Csak azt tudom, hogy ez nem normális.

Folyamatosan nézem magam. Ellenőrizem magam minden tükörben.

2023. aug. 26. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Azt mondják, a számok sokszor árulkodók. Esetlen nézd meg a számok tükrében, mi a helyzet.

Talán akkor könnyebben lehet érdemi tanáccsal szolgálni.

2023. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad, mert az anyádnak semmi nem volt elég jó, menj pszichológushoz, ennyi.
2023. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
énis folyton nézem magam a tükörbe de én teljesen megvagyok elégedve, az hogy néha máshogy látod magad nem jelenti hogy nem is vagy azzal megelégedve.. az utolsó meg kicsit durva válasz, nem lehet ennyiből megítélni hogy akkor a szülő okozta vagy kisgyermekkori trauma miatt van
2023. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mégis milyen kisgyerekkori traumát képzelsz el?
2023. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
minden szar gyerekkorba dől el vagy a szülők hozzáállásától függ, ha téged folyton piszkáltak mert nem voltál szép stb úgy fogsz felnőni mert a fejedbe csak ezt fogod hallani hogy nem vagy rendben, ha a szüleid meg nem mondják az ellenkezőjét (jaj de szép vagy hidd el) akkor ez nemigen fog változni
2023. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!