Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez miért van? Testképzavar?

Ez miért van? Testképzavar?

Figyelt kérdés
Ha tükörben nézem magam, akkor nagyon kövérnek látom magam, de, ha magamra nézek, akkor vékonyabbnak. Nem értem azt sem, hogy látszik a ruhán, hogy bővebb, de én nem látom, érzem magamon a változást, hogy fogytam…
2023. máj. 26. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Nem, ez unalom. Ne nézegesd magad ennyire, az számít, jól érzed-e magad, vagy sem.
2023. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A saját tükörképét minden nap látja az ember, hozzászokik. Így nem annyira nagy mértékű fogyást nem veszünk észre. Ezért szokták javasolni a ruhás/ csak magadnak fehérneműs képek készítését, hogy legyen mit összehasonlítani.

Persze sok függ attól, hogy mennyi a felesleg, és ehhez arányaiban mennyi fogyás társul.

De pl nálam hatalmas volt a felesleg, mégis megéreztem 10 kg fogyást is mert kevésbé fájtak a lábaim, derekam, a járás is könnyebb lett. Nekem pl olyan 30 kgt le kellett adnom hogy a tükörben is érzékeljem a változást, illetve -60 kg után már egyre többen tettek megjegyzést a környezetemben a fogyásomra. Kik negatív, kik pozitív megjegyzést, az változó volt. A teljes feleslegem leadásával meg vannak akik simán elmennek mellettem az utcán, vagy pl bemutatkoznak, mert nem ismernek fel, pedig csak annyi történt, hogy 4-5 éve nem találkoztunk. (Az utóbbi 4,3 évben fogytam le.)

2023. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!