Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étrend változtatás nélkül is...

Étrend változtatás nélkül is lehet ennek eredménye vagy így csak idő pocsékolás?

Figyelt kérdés
Heti 4x kondizok étrendemen nem változtattam viszont eddig se követtem semmilyen diétát és évek óta nem híztam nem is fogytam. Viszont most rávettem magam,hogy a pocakom jó lenne eltűntetni,meg erősödni se ártana kicsit. Amit változtattam, hogy reggelizni fehérjében dús ételt eszek vagy fehérje shaket iszom.
2023. szept. 6. 04:38
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

"hogy a pocakom jó lenne eltűntetni"

Mivel a fogyás kalóriadeficittel lehetséges, és mivel a fogyás nagyrészt az étkezésen múlik, ezért erre kell nagyobb hangsúlyt fektetned.

2023. szept. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Úgy konditerembe járni, és úgy érdemi fejlődést várni a súlyzós edzéstől, hogy a kalóriaszámolás és a sporttáplálkozás alapjaival nem vagy tisztában, veszett fejsze nyele, pláne hosszútávon.
2023. szept. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minimalis fejlodesre lehet szamitani. De igy igazabol zsakbamacska. Vagy fejlodsz vagy nem
2023. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz a kondiban? Ha nem változott a kalóriabeviteled, és eddig tartottad a súlyod, akkor pont annyi lesz a deficit, amennyit ott elégetsz.
2023. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!