Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Havi 1 kg fogyás az jó vagy...

Havi 1 kg fogyás az jó vagy kevés?

Figyelt kérdés
24kg feleslegnél
2010. okt. 17. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami gyors, de inkább annyi, mint naponta egy.
2010. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3kg felelsegnél jó körülbelül. 24 kilónál heti fél-1 kiló . Kevesebb ch ,több mozgás.
2010. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, kevés.
2010. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen jó, sőt ez úgyse lineáris lesz, egy idő után csak formásodni fogsz súlyban változás nem lesz!
2010. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24 kg feleslegnel szerintem is kicsit keves... heti 1 kg mehetne. sportolsz?
2010. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt egy év alatt le lehet adni. mozogj minden nap, amennyit csak tudsz. séta, bringa, vagy akár egy nagytakarítás, azzal is kalóriát használsz fel.


a legjobb, ha legalább 1 órát sétálsz minden nap, erősebb tempóban, ezzel nem terheled le az izületeidet, de erősödsz, és a vége felé már kocogni is tudsz majd.

2010. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem sietsz sehova és nem fogod feladni, akkor nem baj, hogy havi 1 kg.

Ha viszont úgy nézed, hogy nagy súlyfelesleged van, akkor heti 1 kg lenne reális. Kis súlyfelesleggel (10 kg alatt) fél kg hetente.

2010. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minél több felesleg van rajtad az elején annál többet kellett volna fogynod. valamit rosszul csinálsz mert heti 1 kg a normális. én 8 kg felesleggel heti ennyit fogytam neked ennyivel mégtöbbet kellett volna, tehát az anormális ha heti 1 kg-t fogysz
2011. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!