Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet kb. fogyni...

Mennyit lehet kb. fogyni ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva szalagtűzőm lesz, és szeretnék csinosan mutatni. Nem vagyok kövér, egészen jó alakom van, a fenekemről,combomról meg egy keveset a csípőmről szeretnék "leszedni".

Most fogok a jövőhéten elkezdeni futni heti 2x és emellett egészséges táplálkozás: teljes kiőrlésű élelmiszerek, sok gyümölcs,zöldség,folyadék, és semmi csokoládé. 175 cm és 63 kg vagyok. 1 hónap alatt kb. mennyit tudok így fogyni?

Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 17. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az adataid alapján nem hiszem, hogy fogynod kellene, csak formásodnod. Ahhoz pedig a minél több mozgásra lenne szükséged, heti 2 futás nem lesz elég. A te esetedben ne a kilókkal foglalkozz, hanem a tükörrel. Egyébként egy hónap alatt egészséges étkezés mellett, heti 3-4 mozgással 0,5-1 kg adható le, de ahogy írtam, nem hiszem, hogy neked a kilókkal kellene foglalkoznod.
2010. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb 4 kilót. Ha heti 1-el számolunk.

DE!Az a 4 kiló nem mind zsír lesz (esetleg 1-2 kiló), hanem víz, salakanyag, esetleg izom, így ez a 4 kiló nem fog látszani semmit.Ahhoz, hogy zsírból fogyj, több idő kell, nem egy hónap.Csak akkor állj neki, ha nem hagyod abba egy hónap múlva.Különben ha abbahagyod, hamar visszajön, sőt lehet, hogy több is mint ami lement.

Sőt, minél kevesebb felesleg van valakin, annál lassabban fogy.Mivel neked nem igazán van felesleged, nem fogsz látványos eredményt produkálni.Szerintem neked nincs szükséged fogyásra (ahogy Te is látod, mivel jó alakúnak mondod magad)

2010. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!