Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez tényleg használ?

Ez tényleg használ?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 25. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire használ?
2023. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Formázásra, akár minimális fogyásra.
2023. szept. 25. 18:02
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem nagyon, ez semmi.

Bemelegítésnek se jó, nehogy elhidd, hogy ennek a csajnak napi 100x földszexeléstől van ilyen alakja.

2023. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Formázni a sóliszt gyurmát lehet. Ha formásodni akarsz, akkor izmosodni kell, ahhoz pedig igazi erőedzésre (pl. konditermi súlyzózás) van szükséged. A fogyás pedig az étrendi kalóriadeficit függvénye. Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pedig minden youtube , tiktok " fitness edző" ezt is nyomja h milyen jó... akkor miket lehetne? Semmi nem jó amit ezek csinálnak? Futni per pillanat nem tudok, biciklini mennyit kellene?.


Kaját még nem tudom mit fogok enni de majd kitalálom.

2023. szept. 25. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Mi az, hogy minden tiktok ,,fitness edző"? Azok ilyen önjelölt személyi edzők maximum, ha tényleges tudást akarsz akkor ezeket felejtsd el.

Akiket a videókban látsz, mind edzőtermi súlyzóst edzést csinálnak, csak azt nem mutatják videókban, az a legtöbb embernek túl sok energia, idő lenne. Ezért csinálnak ilyen mindenféle szart, mert 100x megbaszni a földet nyilván egyszerűbb, jönnek rá a megtekintések.


Ha csak fogyni akarsz, akkor kalóriadeficit, de alakod akarsz formálni, akkor edzened kell...

2023. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt észrevettem h ezeknek 98% uk sose volt kövér... alapból vékonyak. Sok olyan " edzés" van amit pl az én pókhasamtól nem is lehet megcsinálni.


Van itthon súlyzó 5-10-15 kilós, gumiszalag , kisebb fitt labda , ezek jók kezdésnek?

2023. szept. 25. 18:23
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az ehhez hasonló gyakorlatok teljesen jók és használnak annak, aki kezdő, és csak fogyni szeretne és minimálisan formásodni, tehát nem kigyúrni magát meg nem fullos gymrat testalkatot. Eltérő céljaink vannak, én pl fogyni szeretnék, és nem skinny fat lenni, ehhez meg kcal deficit kell és bőven elég a videókra tornázni. Nekem nem kell súlyzó a célomhoz. Lehet neked sem kell. Ha csak egy átlagosan szép testalkatot szeretnél akkor fogyj le és csináld ezt a gyakorlatot meg a többi hasonlót. Sok "result" van Tiktokon ahol picit túlsúlyos lányok formásodtak csak a videókkal, semmi súlyzó. Van akinek ez is elég. Szép eredményeket érnek el. Persze az igazi fitness influk valszeg súlyzóznak is.
2023. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem használ, ez max. bemelegítés az esti szexre.😅

Formálódni az izomnövekedéstől fog a tested, az izomnövekedésnek pedig van igen sok tényezője, de amit ebben a videóban látsz, az pont nincs köztük.

2023. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Egy ideje látom én is ezt a fal tornát, mindenhol ezt tolják.


Próbáld ki, bajod nem lesz tőle

2023. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!