Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy jobban...

Mit tehetnék, hogy jobban érezzem magam a bőrömben?

Figyelt kérdés
Talán nem ideális a testem, 67kg vagyok és 163cm. Sok helyen, sokszor olvastam utána, hogy a magasságomhoz a max. testsúly kb. 57kg lenne, tehát pont 10-et kéne leadnom. Néha nagyon jól érzem magam, mert egyébként jól osztódik el a súly, mellen és combon, de sokszor talál meg a mondat, hogy túlsúlyos vagyok. A környezetemben a barátnőim kb. szintén ilyenek, nem vagyunk a csontsovány típusok, de néha azok szeretnénk lenni. Az önmegfelelés mindig itt van, és egyszerűen nem gondolom magam csinosnak. Pedig az arcom is szép. A szüleim is mondják, hogy csodaszép vagyok, önbizalmat próbálnak önteni belém, de nem sikerül mindig. Fogyókúrázzak? Mozogjak többet? Bármi tipp? Naponta van az iskolában 45 perces testnevelés, amin sosem pihenünk. A tanár mindig kitalál valamit, sokat futok+ sétálok napi 50 percet, csüt. és kedden 1 óra 40 percet szoktam. Sok-sok gyümölcsöt és zöldséget eszek, talán azzal van a gond, hogy szénhidrátot is elég sokszor. Kábé hetente a 7 napból 5 nap mindig reggelire fehér pékárút, csipszet sose, mekit sem szoktam. Erről kéne leszoknom? Köszönöm, ha bármivel is segítetek.

2023. szept. 28. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
+Ingadozik a testsúlyom, 3 hete voltam 63kg. Tegnap 68 és ma 67.
2023. szept. 28. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamit komolyabban sportolhatnál, az energiát ad! Menjetek el a barátnőiddel valahova, amit szívesen csinálnátok, járjatok alsó hangon egy hónapot, aztán döntsd el, hogy csinálnád-e tovább is!
2023. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Esetleg próbálj ki valami tornát, amivel légzőgyakorlatokat is csinálhatsz, fontos a pozitív hozzállás, mert amíg te magad nem fogadod el magad, a mások pozitív értekeléseit sem fogod tudni értékelni. Amit leírtál, abból azt vettem ki, hogy semmi baj a súlyoddal, esetleg meditálhatsz is, de ha mindennap egyszer elmondod magadnak hogy szép vagy, jól nézel ki, egy idő után jobban fogod érezni magad.
2023. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
63%
Súlyzós edzés tudnam ajánlani, én is hasonló cipőben voltam, csak sajnos én először egy egészségtelen utat választottam fogyasra, és eveszavar lett a vége, de az edzőtermi edzés sokat segített mind lelki mind testi egészség terén, sok önbizalmat tud adni. :)
2023. szept. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. okt. 1. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!