Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon túlsúlyosoknak milyen...

Nagyon túlsúlyosoknak milyen étkezési/mozgási szokásaik vannak, amitől ennyire meghíztak?

Figyelt kérdés

Érdekelnek tapasztalatok, akár ismerőseiteké is.


Én pl azt vettem észre néhányon, hogy rengeteg olajjal főznek/sütnek, megeszik a gyerek/unoka otthagyott kajáit, hogy "ne menjen kárba", amíg nem készül el az ebéd, kb 20 percet kéne várniuk csak, fagyit esznek (vagy bármilyen snacket), még az 50 méterre lévő boltba is autóval mennek. Egyszer olyat láttam idős rokonnál, mondjuk az ő gyerekkorában nem is volt túl elérhető az étel, hogy a penészes kenyérről levágta a penészt és ami még épnek tűnt, azt megette. Persze ők azok, akik a legjobban etetik a családtagjaikat/vendégeiket is.


2023. okt. 3. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten túlsúlsosak vagyunk és mindketten úgy nöttünk fel, hogy gyerekként mindig megkellett enni azt ami a tányéron volt. Semmit nem lehetett otthagyni. Jó nagy baromság. Most meg is van az eredménye.
2023. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
49%
Túl sok táplálék, kevés mozgás.
2023. okt. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy a legtöbb túlsúlyos érzelmi evő. Az étellel vigasztalja, nyugtatja magát.
2023. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
41%
(Kérdező, mi is mindig levágjuk a penészes részeket, és megesszük, ami menthető, ha menthető, pedig bőven megtehetnénk, hogy urizáljunk, ahogy manapság minden fogyasztótársadalmi senkiházi. Nem vagyok kövér, csak válaszoltam.)
2023. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14: a penészgomba spórái már mindenhol ott vannak a kenyérben, amint látható penész jelenik meg rajta, szóval ez nem egészséges szokás. Csak tudj róla.
2023. okt. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!