Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a hasamból fogyni?

Hogyan tudnék a hasamból fogyni?

Figyelt kérdés

Nyáron kezdtem el fogyni, és egyben edzeni is hogy jöjjön rám egy kis izom, ami elég jól működik mert látom az eredményeket, derékból szépen fogytam viszont hasból annyira nem, szoktam hasra is edzeni de ugye a hasizomtól nem lesz kisebb a hasam és az lenne a kérdésem hogy milyen módszerek/gyakorlatok vannak hogy laposabb legyen a hasam? Futópadon gondolkozok, esetleg az segíthet?

19/ 180cm/86kg (Nem vagyok olyan óriási darab, de a hasamon van mit leadni)


Előre is köszi



2023. okt. 15. 14:20
 1/6 anonim válasza:
0%

Ugrálókötél. Meglepően hatékony; erősíti a tüdőt és lábakat, fogyasztja a has környéki hájat, javítja a testtartást és a ritmusérzéket, segít a csámpaság ellen, stb.


És olcsó is, hiszen csak egy kötél meg hely kell hozzá.

2023. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs célzott fogyás. Nem úgy működik a biológia, hogy te valami hiper-szuper gyakorlattal megcélzod a hasadat, és csak onnan fókuszáltan leégeted a zsírt. A fogyás egy összetett és komplex fiziológiai szisztémás folyamat, ami a test minden zsírraktárát érinti, és az egyén kalóriabevitelének függvénye. Nézz utána a kalóriadeficit fogalmának, kérdező!
2023. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
2023. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy ahogy máshonnan. Kevesebbet kell enni. Azt nem tudod befolyásolni hogy mikor honnan megy le
2023. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 jól leírta. Nincs helyi zsírégetés, ha fogysz, mindenhonnan fogysz, maximum nem ugyan olyan mértékben. Ez genetika kérdése is. Tartsd magad kalória deficitben, kardiózz; ez lehet akár ugrálókötél is ahogy az első írta, de a futás és a séta is jó. Nyilván nem mindegy az intenzitás, de ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz, előbb-utóbb fogyni fogsz.
2023. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mivel csak egy gép van itthon amivel több izomcsoportot lehet edzeni és a mozgásban kevésbé segít, így a válaszok alapján jó ötletnek tartom a futópad beszerzését, amivel több kalóriát is tudok égetni.

Köszi a válaszokat :D

2023. okt. 15. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!