Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a Norbi...

Próbáltátok már a Norbi tésztákat, tarhonyát? Ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Párom eszik ilyen sz@rokat, a múltkor megkóstoltam, hát valami borzalom.

Viszont jó drága.

2010. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Ez csak egy ratyi marketing...


Saját márkának hívják ami mögött valójában nincs semmi extra termék vagy minőség...

Az egesz arról szól,. hogy kap a termék csomagolásásn egy kis felületet jópénzért, mint reklám, vagy csinálhatja azt is mint a tesco, hogy megveszi az egész csomagolás felületét meg formatervét, és cserébe kedvezményeket ad pl a polchelyeken a terméknek, vagy kiszórja címlapon ( a szemmagasságban levő a legdrágább hely, vagy a sorok eleje vége)



Ezek a termékek többnyire mind olcsó import török meg bolgár vagy orosz, görög (vagy a franc tudja honnan) ömlesztett kartonos áruk, és más gyártó üzemekben bércsomagolásban kicsomagoltatják őket...

2010. okt. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

A norbi is csak ugyanezt csinálja, megveszi a kínai meg török konténeres, kartonos gagyit aztán átcsomagoltatva meg kicsomagoltatva eladja a saját neve alatt dupla annyiért..


A Jó hülyék meg bedőlnek neki...



Így kell megélni a hírnévből..


Média, Marketing, Pr.

2010. okt. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi extra nincs a norbis cuccokban, teljes kiörl. lisztből készülnek a termékek. Bármilyen más márkájú teljes kiörl. tészta megfelel. De én nem tudtam megszokni őket a fehér lisztes tészta után. Nem ízlik. Mondjuk tésztaügyben finnyás vagyok: csak a 8 tojásos tésztákat szeretem, a többi nekem nem fő elég puhára, csak szétázik. A teljes kiörl. cuccot fűrészporízűnek érzem.

Ezért inkább ritkán eszem csak tésztát, de akkor legalább finomat.

Még a kukoricalisztes tészta jött be legjobban. Azt meg bírtam enni, de arra se mondanám, hogy isteni volt.

2010. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!