Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónapja tömegelek, akkor...

Egy hónapja tömegelek, akkor 187 cm és 65 kg voltam, most 70 kg vagyok, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy ilyen egyszerű. Pedig mindig vékony voltam, és egy hónapja kezdtem edzeni és tömegelni. Kalóriaszámlálás nélkül!! Egyszerűen csak 1-2 óránként állandóan eszek, még akkor is, ha nem vagyok éhes, és a mérleg egy hónap alatt 5 kg-t ment fel. Ez meg is látszik rajtam már elvileg. Most kellene egy kisebb segítség, mert innentől majd nem tudom meddig kéne menni. Szóval a cél az volt, hogy ne legyek ilyen vékony, és építsek izmot. Most hogy híztam 5 kg-t, és folyamatosan edzek, ez amit felszedek át fog menni izomba, vagy hogyan működik, és mégis hány kg-ig kell majd mennem? Nyilván az a célom, hogy látszon rajtam, hogy nem vagyok vékony, de az izom is szeretném ha látszana, és most még kockahasam van, de ha még hízok 10 kg-t, félek, hogy eltűnik az is. Segítenétek, hogy most akkor hogysmint kéne a dolgokat? 187 cm, 70 kg
2023. okt. 23. 21:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Végén még attól félek, hogy elhízok, és izmom sem lesz :D
2023. okt. 23. 21:05
 2/21 A kérdező kommentje:

Illetve a testzsírszázalék:


A megadott adatok alapján az Ön jelenlegi kalkulált testzsír% értéke 12.2%.

A kalkuláció alapján jelenleg Ön a(z) Sportolói szint kategóriába tartozik.


Az Ön kalkulált zsírtömege jelenleg 8.5 kg.


Az Ön kalkulált zsírmentes testtömege jelenleg 61.5 kg.


Ez is változni fog majd ha felmegyek mondjuk 75-80kg-ra, de akkor nem az lesz, hogy csak meghíztam simán, és nem fognak látszani az izmaim, a kockahasam? Vagy ez hogyan van akkor? Mert most jelenleg elég szálkás vagyok

2023. okt. 23. 21:09
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Kalóriaszámlálást ajánlom, illetve a fehérje bevitelre fókuszálj. Bulknál valószínűleg el fognak tűnni a kockák és kevésbé leszel szálkás, de ez nem probléma. Az izom megmarad rajtad, csak nem lesz olyan esztétikus mint cut alatt. Valaki hisz a "dirty bulk"-ban (amit te is csinálsz hogy nem számolod csak zabálsz), viszont ha komolyan akarsz testépíteni, akkor mindenképp figyelj a makrókra. Amíg meg sportolsz, hiába jön fel rád egy kis hájréteg, alatta az izom ott lesz. Csak nézd meg Tyson Furyt, a kutya nem gondolná hogy a Föld lakosságának 99%-át szét tudná verni :D
2023. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Fizikailag lehetetlen.
2023. okt. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Lehetséges, de azt jobb ha tudod, hogy ebből legjobb esetben 4,9kg zsír es víz… ha így folytatod gyönyörű hájas disznó leszel.
2023. okt. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

“ ez amit felszedek át fog menni izomba”

Szent ég… 90es években terjedt ez a faxság, hogy zsírt izommá lehet alakítani…

Nem nem lehet. Hülyeséget csinálsz és sírás lesz a vége..

Ha tökéletes a genetikád hozzá, akkor tökéletes étrenddel és tökéletes edzéssel jöhet az első 1évben 10kg izom, amit ha visszaosztasz 12vel, 0.83kg, ennyi súlygyarapodás realizálható havonta izomban az első évben, de csak akkor ha totál tökéletes minden.

Te barátom jelenleg zabálsz emiatt hízol.

2023. okt. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

"Nem hiszem el, hogy ilyen egyszerű."


Ez nem érdem. :D

Hízni bárki tud. Ebből az 5kgból 4kg zsír, fél kg víz, és talán fél kg izom. Talán.


Ha jó a genetikád, akkor az első évben feltudsz szedni 6-8kg izmot, utána pedig inkább a 2-3kg lesz a reális. 1 év alatt.


Na most ezt hasonlítsd össze a Te havi 5kg hízásoddal.

2023. okt. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

+ "Szóval a cél az volt, hogy ne legyek ilyen vékony, és építsek izmot."


A célod még mindig ugyanaz. Nem építettél semmi izmot, + vékony is vagy. Az izomépítés hosszú évek munkája, nem hetekben és hónapokban kell gondolkodni.

2023. okt. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Már nem mondanak annyira vékonynak mint voltam :)
2023. okt. 24. 08:58
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Max fel kilo izmot szedhettel fel, tobbi zsir.

A sulybol kalkulalt ertekek teljesen randomok es megbizhatatlanok

2023. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!