Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónapja tömegelek, akkor...

Egy hónapja tömegelek, akkor 187 cm és 65 kg voltam, most 70 kg vagyok, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy ilyen egyszerű. Pedig mindig vékony voltam, és egy hónapja kezdtem edzeni és tömegelni. Kalóriaszámlálás nélkül!! Egyszerűen csak 1-2 óránként állandóan eszek, még akkor is, ha nem vagyok éhes, és a mérleg egy hónap alatt 5 kg-t ment fel. Ez meg is látszik rajtam már elvileg. Most kellene egy kisebb segítség, mert innentől majd nem tudom meddig kéne menni. Szóval a cél az volt, hogy ne legyek ilyen vékony, és építsek izmot. Most hogy híztam 5 kg-t, és folyamatosan edzek, ez amit felszedek át fog menni izomba, vagy hogyan működik, és mégis hány kg-ig kell majd mennem? Nyilván az a célom, hogy látszon rajtam, hogy nem vagyok vékony, de az izom is szeretném ha látszana, és most még kockahasam van, de ha még hízok 10 kg-t, félek, hogy eltűnik az is. Segítenétek, hogy most akkor hogysmint kéne a dolgokat? 187 cm, 70 kg
2023. okt. 23. 21:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Aztán ha 10 kg múlva meg szálkásítok az úgy működhet?
2023. okt. 24. 11:11
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Működhet, csak full semmi értelme nincs és még egészségtelen is… ilyen gyorsan hintáztatni a súlyodat, nem tesz jót hosszútávon sem a májadnak, sem a hasnyálmirigyednek.

Valamint semmi értelem annak, hogy felszedj 10kg zsírt ilyen gyorsan, aztán leszálkásíts… annak akkor van értelme, ha izomzatot is pakolsz magadra.

2023. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A zsir nem megy at izomba. Ha tobbet eszel, szedsz fel zsirt. Ha melle edzel es jo az edzesterved akkor szedsz fel izmot es zsirt.

Ennel sokkal lassab utemben lenne egeszseges. Kb fel ev szalkasitas es utana adhatod le a zsirt

2023. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Edzek mellette igen, Panajoth-Fejér Dávid állította össze az edzéstervem
2023. okt. 24. 12:48
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
Csinald az edzestervet es egyel kevesebbet mert ez igy rengeteg hizas. Kb felevente tudsz felszedni 1 kilo izmot
2023. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Okés, csak most nem teljesen értem, azt mondták nagyon sokat egyek, mert ektomorf a testalkatom, és nagyon vékony vagyok, de akkor mégse egyek ennyit?
2023. okt. 24. 14:40
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem csak az számít hogy sokat eszel, az is hogy mit. Sok csokit is ehetsz ha hízni akarsz, de abból izmot nem építesz. Proteint egyél sokat, törekedj minél kevesebb szénhidrátra és zsírra. Ha meg csak az a cél hogy hízzál izomépítés nélkül, akkor meg napi 2 tábla csoki + ebéd és vacsora a mekiben
2023. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Értem utolsó, végre valaki értelmesen, utálat nélkül és normálisan leírta. Köszönöm
2023. okt. 24. 15:01
 19/21 anonim ***** válasza:

A sokat egyél kicsit wltúlzott. Vékony vagy de sem egészségesen sem izomból nem lehet gyorsan hízni. A lényeg hogy picivel többet egyél mint ami a szükségleted. Ebben legyen testtómeg kilogrammonkémt 1.5 gramm fehérje. Én 60 kilo vagyok, nekem 90 gramm pl. Akkor tudsz nagyobb esellyel izmot epiteni es nem zsirt.

Amikor tobbet eszel, egyszerre fog izom es zsir is feljonni, ez elkerulhetetlen. A feherjevel biztositod hogy nem csak zsir. Nem kellenek porok vagy csodaszerek eleg ha eszel hust tojast halakat stb.


Minden tomegeles olyan hogy zsirt es izmot is szedsz fel. Az a lenyeg hogy osk izmot es keves zsirt. Izmot nagyon lassan lehet felszedni. Egy ev alatt max 2 kilot kb. Kb fel ev- egy ev edzes es picit tobbet eves utan elkezdhetsz szalkasitani tehat a szuksegletednel kevesebbet enni de sok feherjet. Akkor fog lemenni a zsir es megmaradni az izom

2023. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A tömegnövelés izomtömeg növelésről szól, nem elhízásról. Egy profi testépítő egy év alatt nagyon max 1-3 kiló izmot épít. Hagyok időt, hogy elgondolkodj, egy hónap alatt felszedett 5 kilótól mennyi az izom. Kb. semmi.
2023. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!