Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónapja tömegelek, akkor...

Egy hónapja tömegelek, akkor 187 cm és 65 kg voltam, most 70 kg vagyok, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy ilyen egyszerű. Pedig mindig vékony voltam, és egy hónapja kezdtem edzeni és tömegelni. Kalóriaszámlálás nélkül!! Egyszerűen csak 1-2 óránként állandóan eszek, még akkor is, ha nem vagyok éhes, és a mérleg egy hónap alatt 5 kg-t ment fel. Ez meg is látszik rajtam már elvileg. Most kellene egy kisebb segítség, mert innentől majd nem tudom meddig kéne menni. Szóval a cél az volt, hogy ne legyek ilyen vékony, és építsek izmot. Most hogy híztam 5 kg-t, és folyamatosan edzek, ez amit felszedek át fog menni izomba, vagy hogyan működik, és mégis hány kg-ig kell majd mennem? Nyilván az a célom, hogy látszon rajtam, hogy nem vagyok vékony, de az izom is szeretném ha látszana, és most még kockahasam van, de ha még hízok 10 kg-t, félek, hogy eltűnik az is. Segítenétek, hogy most akkor hogysmint kéne a dolgokat? 187 cm, 70 kg
2023. okt. 23. 21:05
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Hát igen. És még igy is vékony vagyok semmi edzés nélkül


[link]

2023. okt. 27. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!