Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm-hez a 70kg mennyire jó...

175cm-hez a 70kg mennyire jó egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Most vagyok 20 éves 175cm magas és 70kg. Ez a súly még sok ilyen magassághoz ? Mennyit kéne még fogyni ? Vagy inkább csak izmosodni kéne? Meg sok ruha hülyén áll rajtam gondolom mert van rajtam még felesleg.

Mennyi kalóriát vigyek be egy nap amivel tartom a súlyom valamint amivel tudnék még fogyni ?


Privát üzenetben tudok képet küldeni aki tudna véleményt mondani.



2022. dec. 19. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A súlyod még akkor is normális lenne ezzel a testmagassággal, ha 5-6 kilóval nehezebb lennél, ergo ha nem vagy megelégedve a formáddal, akkor bizony edzeni, izmosodni kell.
2022. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Sok???? Olyan vagy, mint egy cérnagiliszta! Ha nem vigyázol, elvisz a szél.

Sürgősen tegyél rendet az agyadban, kishaver.

2022. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

[link]

Itt meg tudod nézni,mi az egészséges.

2022. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez egyáltalán nem sok! Tekintve, hogy én nőként a 175 centimmel 72 kilós vagyok, és egyáltalán nem látom magamat ducibbnak. Mondjuk én nagyon sokat edzek, így ezt a kettőt nyilván nem lehet összehasonlítani, de ha nincs is rajtad nagy izommennyiség, se sok a 70 kiló!

Én inkább az izmosodást ajánlom, valószínűleg több leszel kilóban, de jobban fogod érezni magad a testedben, és az a lényeg.

Az, hogy mennyi kalóriát viszel be, sajnos nem csak annyin múlik, hogy milyen magas és hány kg vagy. Ajánlom mondjuk a yazio nevü alkalmazást, ami segíteni fog a célod elérésében, vagy interneten rengeteg oldal van, ahol kiszámolják neked a megfelelő kalóriamennyiséget, amit be kell vinned a súlytartáshoz/(fogyáshoz). De szerintem semmiképp ne állj neki még fogyni.

2022. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
84%

Én voltam 59-86ig.

Ehhez a magassaghoz 75kg az ideális, akkor éreztem magam a legjobban.

2022. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
86%

Átlagos, ebből nem kell fogynod.

Inkább izmosodj ha szeretnél.

Nekem olyan 80 kilónál kezdtek passzolni a ruhaméretek.

2022. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Sovány
2022. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Normál a súlyod szerintem.

A 2-es kommentjén nem csodálkozom, egy olyan országban, ahol hányásig eszik az átlag magyar és a férfi 100 kg alatt csak karácsonyfadísz...

2022. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
73%
Teljesen normális.
2022. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ mi a célod, ha csak az érdekel hogy normális-e a testsúlyod, akkor igen az. De a normális testsúly nem egyenlő azzal h jól is nézel ki, ezt nem értik meg sokan.

Tehát ha egy szálkásabb formát szeretnél akkor lehet még le kell adnod pár kilót, főleg ha semmi izom nincs rajtad.

Azok meg ne befolyásoljanak akik azt mondják h “normális a súlyod, hova akarsz fogyni”? Nekem is mindenki azt mondta 176 cm és 75 kg mellé minek akarsz fogyni? Hát azért mert lapos hasat akartam, le akartam adni a kis úszógumit és egy szárazabb fizikumot elérni. És ehhez le kellet mennem 68-ra, most vagyok elégedett a testemmel, egyébként 40-es karom van így is, szóval van rajtam izom. De itt egy példa: [link] a srác 178 cm és mindössze 66 kg, így látatlanban sokan azt mondanák h ez nagyon kevés egy férfinak. De sztem nem sok nő utasítana vissza egy ilyen testet. :)

2022. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!