Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erős elhatározással és kitartá...

Erős elhatározással és kitartással le lehet fogyni 5 hónap alatt 15 kg-ot, tisztán zsírból?...

Figyelt kérdés
Ezt szeretném elérni, hozzátéve, hogy ez a -15 kg, amit le szeretnék adni még, csak az én számításom BMI alapján hogy kb akkor lenne normális a testsúlyom, (eddig leadtam már 20 kg-ot), és ha tükörbe nézek is úgy hiszem, hogy nem kellene többet leadnom.
2023. okt. 24. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

10kg reálisabb cél.


A testsúlyod 0.5%-a hetente az, ami zsírból megy le. (Kb)

2023. okt. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Reális lehet egyébként, de megint csak azt tudom kérdezni, hogy és ha nem reális? Akkor mi van? Ha 5 hónap alatt nem fogysz 15 kilót, csak 10 kilót, akkor offolod az életmódváltást, és maradsz túlsúlyos? Nem mindegy, hogy mi reális 5 hónap alatt, vagy 6 hónap alatt, vagy 7 hónap alatt? És ha egy teljes év alatt fogysz 15 kilót? A lényeg, hogy egyszer célba érj, és az életmódváltásnak hála maradj is a jövőben a célterületen. Ez nem egy verseny, vagy egy challenge, hogy neked 3 hónap alatt teljesítened kell a kihívást.
2023. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Reális, nem reális jó kérdés, egy évvel ezelőtt kitűztem magam elé egy célt, hogy végleg megszabadulok a rajtam lévő fölöslegtől és egészségesebben akarok élni. Sikerült is az elmúlt egy évben leadnom 20 kg-ot, de magánéleti válság miatt egy kicsit elakadtam(alkohol) és elkezdett stagnálni a fogyás. De úgy döntöttem, hogy változtatni akarok mindenképpen, és nem versenyként fogom fel. Nem érdekelnek a challenge-k, saját magamért csinálom!
2023. okt. 24. 08:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érdekelnek a challenge-k, saját magamért csinálom"

Helyes! Akkor ne érdekeljen, hogy mi reális és mi nem 5 hónap alatt, csak folytasd az életmódváltás útját! Hajrá!

2023. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Le pehet de egészségesen nem lehet. Fizikailag nem tudsz annyi defixitbe kerulni egeszseges hatarokon belul.

Meginkabb igaz hiszen utolso kilokrol van szo

2023. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nálam a fele gyerekkori gyógyszerből lerakódott méreganyag volt, de attól függetlenül 2 hónap alatt 16 kilót fogytam rostdús étkezéssel. Rozskenyér, barna liszt, olajos sütés kókuszzsírral. Mellette nem vontam el semmit. Bár az hozzátartozik, hogy alapból kevés húst ettem és alapból szeretem a hüvelyeseket.


34/F

2023. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap alatt 20kgot ELMÉLETILEG le lehet adni, de ehhez is 1000 kalóriás deficit kell, ami borzasztóan sok.


73kg vagyok, 67kg lenne a cél, de ahhoz, hogy heti 1kgot leadjak, kb 1000-1200 kalóriát kellene ennem, rohadt sok mozgással, mert utolsó kilókról van szó és a genetikám sem a legjobb.


Ez rohadtul nem éri meg, inkább lassítom a folyamatot és ha kell, akkor fél évig fogok diétázni, de cserébe sokkal élhetőbb az egész folyamat.

Ha nem testépítő versenyre készülsz, akkor nem kell sietni.

A lényeg, hogy kezdd el. Tök mindegy mikor érsz célba, de, ha nem kezded el akkor ezt a célba érést késlelteted.


+tipp: Élvezd az egészet, ne szenvedésnek éld meg, és akkor még inkább nem számít az időpont..

2023. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a szemét ebben, hogy viszont ennyi idő alatt fel tud menni.


Le lehet igen, de gyilkos. Nagyon kevés ch, Cal.

Nem éri meg rosszul lenni, inkább tolj hozzá pár hónapot.

2023. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Igyekezni fogok, ahogy eddig is! És Nektek is kitartást!!!
2023. okt. 24. 17:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Le lehet, de ilyen nincs, hogy tisztán zsírból…

A szervezetedben folyamatosak az anabolikus és katabolikus folyamatok, ebben a pillanatban is.

2023. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!