Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átlagosan hány szelet kenyeret...

Átlagosan hány szelet kenyeret lehet megenni naponta, ami nem hízlal kevés mozgás mellett? 19 éves lány vagyok,162 cm,48-49 kg.

Figyelt kérdés

Vagy házikenyeret, vagy barna kenyeret eszem.


Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 20. 09:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A zsemle is 130 kcal, pláne ezek a mostani felfújt zsemlék, amikben semmi tartalom nincs. Szóval lehet, hogy még a 100-at sem éri el. A kenyér azért nehezebb kérdés, mert nem mindegy, hogy milyen vastagságú a szelet, mekkora az átmérője stb. Ezért könnyebb zsemlével, vagy kiflivel számolni. Amúgy a kérdező súlya teljesen rendben van (sőt: még hízhatna is kb. 3-5 kg-t), ha reggel is és este is szendvicset eszik, azzal sincs baj.
2010. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!!

Az a baj, hogy kicsit hajlamos vagyok én is a hízásra (főleg a derekamon, úszógumi vagyis párna...) meg a narancsbőrre, sikerült leküzdeni és nem akarok ismét azzal szenvedni, hogy nézem a fenekemet nem-e narancsbőrös...

2010. okt. 21. 10:57
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A narancsbőr amúgy független a plusz súlytól. ismerek egy lányt, 170 cm, 50 kg (nagyon-nagyon vékony), sportolni is szokott és mégis narancsbőrös a feneke! Állítólag a kevés folyadékbevitel, illetve a helytelen táplálkozás okozza.
2010. okt. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Értem. Nekem sikerült megszabadulni tőle, remélem nem jön vissza :D...

És ha csak reggelizek? Úgy 11 vagy 2 körül eszem egy nagyobban (2 szelet kenyér plusz valami kaja), utána meg már csak alma vagy sárgarépa vagy...ilyesmi...

2010. okt. 22. 13:08
 15/17 anonim ***** válasza:
Valóban nem feltétlenül van köze a túlsúlynak a narancsbőrhöz, meg az úszógumihoz. Én továbbra is azt tudom tanácsolni, amit a korábbi válaszomban is írtam, h. nem kell fogynod, és egyél rendesen, de szentem inkább azt kéne meggondolnod, nem-e tudnád megoldani, h. többet mozogj. Javaslom a gerinctornát is, ugyanis, ha rendben van a tartásod, akkor nem billen előre a medencéd, és formásabbank tűnik a derekad, meg minden, ami ott van a "környéken".:)
2010. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem, hogy aktuális még a téma, de személyes tapasztalatom az, hogy valamilyen formában,de muszáj szénhidrátot fogyasztanod ahhoz, hogy az agyad működjön megfelelően(különben jön a szédelgés, elgyengülés).

Viszont a kenyeret lehet pótolni mással is, pl. tészta, rizs köret és egyéb. Naponta 3-4 szelet kenyér nem árt meg, ami olyan 20-30dkg kenyér, de ha unod, helyettesítsd rizzsel, tésztával, babbal, szójával. A fogyás pedig nem a hülyére edzésről szól, hanem a helyes és változatos táplálkozásról. A testsúlyod gyarapodását csakis az étkezésed befolyásolja, az étrendedből ki kell zárnod a monoton, egyhangú, ámbár tele húsos-zamatos szószos ételeket, amihez egy jó étvágyú ember simán bever fél kiló kenyeret is, ha friss. Remélem segítettem 🙂

2020. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Kevés mozgás mellett hízni fogsz.
2022. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!