Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Benyomtam 2 tábla csokit,...

Benyomtam 2 tábla csokit, most mi lesz?

Figyelt kérdés
:(
nov. 15. 01:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Jól laksz, és remélhetőleg mész aludni.
nov. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Hát valószínűleg semmi.


Ha okos vagy akkor étrendet váltasz, hogy ne legyen falásrohamod többé. Dietetikus lehet ebben a segítségedre, magadtól nem hiszem, hogy megtalálnád az arany középutat a koplalás és a falásrohamok között

nov. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Te tudod, hogy ez mennyire rendszeres, mert mondanám, hogy semmi bajod nem lesz tőle, ha amúgy jól étkezel, de én mindennap cheat dayt tartok és csak nyugtatni próbálom magam, hogy egy naptól nem hízok :D
nov. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kakaós volt, akkor szorulás előfordulhat.
nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem biztosan fájna a pocim.

Majd elmúlik, ezentúl figyelj jobban és ne zabálj. Persze, egy picit azért ehetsz.

nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Ha ezt így folytatod egyenes út a cukorbetegséghez.
nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
96%

Én is van, hogy ilyet csinálok.


Nem lesz tőle semmi bajod ha nem válik szokássá.


Csak figyelj rá, hogy ha már lecsúszott a 2 tábla csoki akkor több édeset ne egyél vagy igyál aznap.

nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Finom volt? Gondolom igen. Megérte? Fizikailag nem biztos, de mentálisan biztosan szükséged volt rá.

Vissza tudod fordítani az időt és semmissé tenni ezt? Nem. -> Megéri rajta stresszelni? Nem.


Ne váljon szokássá, és nincs probléma.


Bár, ha 2 tábla csokit megettél, akkor valami nagy probléma lehet az étrendedet nézve. Hány kalóriát eszel? Mi a célod? Férfi/nő vagy? Hány centi és hány kg vagy? Látatlanban nehéz segíteni..

nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
#8 Nem akarja, hogy segítsenek rajta, trollkodásra létrehozott account ez.
nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
9# Igen, amint leírtam a választ újra elolvastam a kérdést és az alatta lévő ":(" jelet is látva egyértelmű volt, hogy valamelyik idióta ismét unatkozik. Bárcsak nekem lenne ennyi szabadidőm.
nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!