Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az baj ha mindennap megeszek...

Az baj ha mindennap megeszek egy tábla csokit? Egészségesen érkezem viszont mindennap meg kell egyek egy táblával, másképp rosszul vagyok leesik a cukrom,szédülök stb.

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez azért annyira nem hangzik egészségesnek. Érdemes lenne kivizsgáltatni, ha még nem történt meg.
2022. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj. Az viszont kizárt, hogy csoki nélkül rosszul lennél, hacsak nem az a probléma, hogy annyira "egészségesen" étkezel, hogy éhezteted magad, és attól szédülsz. Honnan veszed, hogy leesik a cukrod?
2022. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Somló Volán Zrt. válasza:
64%
Szerintem te ráfüggtél a csokira. Mert ha tényleg egészségesen étkezel akkor szerintem nem kéne ilyen problémának lennie. Kb 1 éve volt felvilágosító óránk a drogokról és mondták is, hogy a csoki is drognak számít. Javítsatok ki, ha tévedek!
2022. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tévedsz viszont nem maga a csoki okoz függőséget hanem a benne lévő cukor ezt hívják cukorfüggőségnek. 2-es nem éheztetem magam, viszont ha nem eszek csokit elkezd fájni a fejem,szédülök,ideges leszek,ájulás közeli állapotba kerülök. Ma is pl mentem edzeni előtte be kellett mennem a boltba csokit venni mert olyan rosszul lettem azt hittem elájulok,aztán megettem és utána már nem volt semmi bajom.
2022. okt. 7. 22:29
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyél edzés előtt 1 órával valami könnyűt, akkor nem kell bemenni a boltba, csokit meg egyébként sem kötelező venni, ehetnél bármi mást, valami gyümölcsöt, pld. 1 banánt, sajtot, felvágottat.
2022. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Somló Volán Zrt. válasza:
91%
Az nem lehet, hogy te cugorbeteg vagy? Úgy tudom azoknak szokott ugrándozni a cukra. Bár én ezzel elmennék már egy orvoshoz, ő biztos meg tudja ezt mondani.
2022. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Tevedes, kerdezo! A kakaobabban is van fuggoseget okozo anyag, ugyhogy buko, amit irtal.
2022. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Ezek csak kifogások. A függők mind azt mondják hogy rosszul vannak, majd meghalnak anyag nélkül, és lényegében ez így is van, rosszul vannak ha rászoktak, majd megpróbálják megvonni.

A legtöbb ember ezért nem is tud leszokni, vagy pl lefogyni.

Tudom mit beszélek, masszív cukorfüggő voltam évekkel ezelőtt, az életmódváltásom elején leredukáltam havi 1 alkalomra az édességeket. Ha esik, ha fúj, ha ünnep van, ha szülinap, akármi, akkor is tartom magam hozzà.

Éjszakákat, nappalokat sírtam végig annyira kínkódtam, szédültem, fájt a fejem, néha remegett a kezem , rossz volt a közérzetem satöbbi, hosszú ideig elvonási tüneteim voltak, aztán hetek után enyhült, hónapok alatt pedig elmúlt. Azóta simán elvagyok egyik hónaptól a másikig cukros édességek nélkül.

2022. okt. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, baj. 3-4 kockával nem lenne baj, de ez így rengeteg. Benne van a teljes napi cukoradagod kétszerese. Szoval azon kívül se édesség, se gyümölcs nem szabadna.

Ez így egészségtelen

2022. okt. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Idiótaság azt mondani, hogy a testednek kell a csoki, semmi nincs benne biológiailag ami kellene. Te csak mentálisan rá vagy függve, ennyi. Akaraterő fog kelleni kifogasok helyett.
2022. okt. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!