Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha tobb vizet iszom, mint...

Ha tobb vizet iszom, mint amennyit eszem tehat ha a kettot felcserelem fogok fogyni?

Figyelt kérdés
nov. 17. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Az irreálisan magas folyadékfogyasztás nem ajánlott egészségügyileg, plusz vízivással nem lehet kiváltani étkezést és tápanyagbevitelt. Egy kalóriadeficiten alapuló normális étrend nem opció?
nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem sajnos és egészségtelen is túl sokat inni
nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, de ugy ertettem hogy en alig iszok egy nap. Tehat amit megestek viz ivas helyett, akkor fogynek szerintetek?

Persze este mozognek tornaznek lefekves elott.

nov. 17. 20:29
 4/11 A kérdező kommentje:

Tehat, jajj bocsanat sokat dolgoztam ma, faradt vagyok.

Tehat alig iszok egesz nap szinte egy pohar vizet. Tobbet nem. Es inkabb eszek meg akkor is eszek ha szomjas vagyok:( es a kerdesem az, ha pl az evesem 50%-at viz valtana fel, akkor fogynek-e szerintetek?

nov. 17. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

4#

Kalóriadeficit függvénye a fogyás, nem pedig az, hogy te többet fogsz inni és kevesebbet enni.

Számolj kalóriát.

nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hosszúhajú ***** válasza:
84%
ha vizet iszol kevesebbet tudsz enni utána. jó taktika. minden evés előtt igyál rengeteg vizet. meglátod, kevesebb kaja fér majd beléd. és nem is egészségtelen dolog. pláne reggel éhgyomorra jó ötlet.
nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséged érdekében sürgősen kezdj el napi minimum 1.5 litert meginni. Segíteni fog kontrollálni az éhsegedet.

Az elmondásod alapján sokszor eszel csak úgy. Ezt kellene elhagyni. Valoszinuleg akkor is fogsz fogyni ha elhatarozod hogy kizarolag akkor eszel bármit is amikor éhes vagy. És picit csokkentsd az adagokat. Edd annak a 3/4ét amit amúgy megennél

nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, ezt fogom tenni, koszi.

Sajnos naponta 2 heten keresztul 1 tabla csokit ettem es ez mellett nagy adagokat ettem ebedre, vacsocsara i:(

154cm vagyok 63 kilo vagyok.

nov. 17. 21:24
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Számolj kalóriát. Nem bonyolult. Garantált a fogyás, ha kitartó vagy.

Pár hét alatt megszokod az alacsonyabb kalóriabevitelt és teljesen természetes lesz.

nov. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!