Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzo szallaggal lehet fogyni...

Edzo szallaggal lehet fogyni vagy hozzajarul a fogyashoz?

Figyelt kérdés

Vasarnap (tegnap) kaptam egy ilyen nyulekony szalag (termek) kupont, meg a penztarnal sem voltam, majd amikor igen, feljott magatol egy ablak, hogy ingyenes szallitasi kuponkodot kaptam. Oda volt irva a kod, irta kattintsak ra a masolasra, rakattintottam, magatol kimasolta. De azert el elmentettem fajlba.


Na aztan vasarlasnal kiirja ervenytelen kod. Mondom oke, regisztralok. Ugy sem. Semelyik menuben sem (fizeses szallitas barmi) mondom mi van? Amugy megbizhato bolt (thera-band).


Erre megrendeltem vasarnap (ilyekor csak ertesito, hogy megjott az email hozzajuk ugye), ma meg feldolgozas alatt all. Felhivtam oket, tisztaztam a dolgot. Bediktalam a kuponkodom, azt mondja, hogy ez csak 10% kedvezmeny es 30 000 felettire ervenyes, black friday. Mondom nem, mert ingyenes kiszallitasra szolt, nem is termekre ami nem is ernek meg jobban nekik mert olyan osszeg. Aztan talaltam a google-n 5 db facebook postot, ahol azt irjak "Minden termekre ingyenes szallitas" oke, amugy pont ilyen kupont kaptam. Szoval ilyen letezik. Aztan mondta, hogy beszel az illetekesekkel errol, hogy lehet-e korrigalni a dolgot, de valoszinuleg nem.


Kerdesem, hogy lehet-e fogyni vagy hozzajarul a fogyashoz az ehhez a termekhez kotheto gyakorlatok? Illetve fair-volt a webaruhaz kuponkod lerendezese?


Sehova nem volt irva, hogy 10%, 30 000, azt volt, hogy ingyenes szallitas kupont kaptam. Es nem tudtam bevaltani.


nov. 20. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

A recepciossal/vasarlassal szerintem varj meg, hogy kommunikalja ezt le mivel feldolgozas alatt van ahogy irtad. Azt is tedd hozza, hogy ha most beszeltel veluk nem reg, akkor valoszinu meg le tudja kommunikalni, mert ha vasarnap adtad le, akkor eselyes, hogy meg ra se neztek igazabol, nem tudom mikor nyitnak, de fix nem hajnali 5. Hogy korrekt-e ez majd kiderul. Az viszont, hogy nem tudod az ervenyes kuponkododat bevaltani amit ok kuldtek, az az o hibajuk mert a weboldal tervezo nem gondolt erre, hogy valaki hetvegen is rendel es kap kupont, de hetvegen nem ervenyesitheti ezek szerint.


A masik, hogy hozzajarulni hozzatud a fogyashoz egy rendes edzesterv mellett, de nem mondanam, hogy onmagaban nagy eredmenyt kapnal. Meg dieta is kell hozza. Meg persze milyen szalag edzestervrol van szo? Mert van amelyik brutal nehez, valamelyik csak megfingat. Ez sok mindentol fugg. Persze minden edzes, mozgas egy rendes edzes + dieta tervhez hozzajarul egy masikhoz.

nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Bármilyen testmozgás hozzájárul a fogyáshoz. Ha otthon tornázol amiben van szalagos gyakorlat is heti minimum kétszer egyszerre minimum 45 percet az már biztosan hatásos.

Persze ha mellette az étkezésre nem figyelsz akkor nem fogsz fogyni. De ha tegyuk fel eddig hiztal es pontosan ugyanazt eszel de meleltte edzoszalaggal is sportolsz akkor picit lassabban fogsz hizni vagy nem fogsz hizni. Ha eddig sulyt tartottal es ugyanazt eszel es mellette sportolsz akar szalaggal akar nelkule akkor valoszinuleg lassu utemben elkezdesz fogyni

nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek emelted ki? Megválaszoltuk. Önmagában a szakag nem fogyaszt. Önmagában a sport se. Ha sportolsz sokat abban lehetnek szalagos gyakorlatok és ha amellé kalóriadeficitben eszel akkor fogysz
dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!