Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér nők! Hogy érzitek...

Kövér nők! Hogy érzitek magatokat a kövérségetek miatt, milyen kihatással van rátok a hétköznapokban, lelkileg megvisel-e? Intim életetek, mennyire befolyásolja a párotokkal?

Figyelt kérdés
dec. 22. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Most olyan "majdnem átlagos" testalkatú vagyok, épp fogyok le, BMI szerint most értem el a normál legfelső határát. De voltam I. fokú elhízott is.


Igen nagyon megvisel. Van pár ember, akit nem tudok elkerülni, és nem állt le sokáig a testszégyenítésemmel, így minden velük való találkozás előtt görcsöltem, idegeskedtem, hogy ma vajon mit fog mondani és kik előtt leszek megalázva (közeli családtagok és egy akkori kolléga, azért nem tudtam elkerülni őket). Semmi nem állt jól, de tényleg semmi. Minden ruhavásárlási kísérlet után bőgtem. Amikor csinosnak kellett lennem, pl évforduló, akkor felöltöztem csinosan, ami azt jelentette, hogy le se hánynám azt a blúzt annyira nem tetszik, de jól állt, mert dagadtakra lett tervezve. Játszottunk a párommal, hogy futok előle és ráugrok az ágyra. Úgy elfaradtam 5 méter futás és egy ugrás után, mintha maratont futottam volna. Csíkok jelentek meg már kamaszodáskor is az oldalamon, combomon, de már rég kifehéredtek, így azok nem zavartak, de ekkor már a hasamon is voltak lilák... (szerencséra azok is fehérek már). Nem egyszer sírtam el magam, hogy menni kell valahova ismerős emberekkel és nincs egy ruha se amiben nem vagyok dagadt. Szexben szégyelltem magam, pl orálnál látja az új csíkokat a hasamon, meg hogy mennyire hurkás vagyok. Libidóm is csökkent szerintem emiatt meg a mozgáshiány miatt.

dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Mennyire kövér? Mert engem az 55 kilóm abszolút nem visel meg, de ha feljövök gyakorira itt meg hirtelen súlyosan elhízottnak számítok. :D
dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

2.


milyen magas vagy?

dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
#3 175cm Miért?
dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
ha valami 150<-et mondasz akkor még meg is értem, hogy túlsúlyosnak mondanak, de 175cm 55kg-ra nincs olyan épeszű ember aki ezt mondja.
dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

#5 Na, de 55 kilóról beszélünk... Akinél az súlyosan, egészségtelen túlsúlynak számít, az max valami durván törpenövésű... Ha valaki mondjuk 145 centi még nála is csak éppenhogy túlsúly lenne, nem extrém... Olyanokkal jönnek, hogy ha a BMi-d 15 feletti, akkor már egészségügyi kockázattal jár a túlsúlyod....

Gyakorin nincs épeszű ember.

dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon befolyásol mindenben, tönkreteszi az életemet. Teljesen más életem lehetne soványan, több mindent tudnék csinálni és másként érezném magam a bőrömben. Más lenne az emberekhez való viszonyom és az övék is énhozzám.
dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
30 kg súlyfelesleg van rajtam. Különösebben nem visel meg, különben már lefogytam volna. A ruhavásárlás tényleg nehéz, mindig ki kell fogni a jó darabokat, ritkán van a méretemben (44). Viszont nem szeretem mutogatni magam, mert én is ocsmánynak tartom a túlsúlyt. A nemi életemet nem befolyásolja, vékonyan sem kellettem senkinek.
dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Már kiskoromban is kövér voltam, emiatt rengeteg bántást kaptam már akkor is. Szüleimtől is folyamatosan, hogy milyen dagadt disznó vagyok, hogy nézek ki és a suliban is. Általános iskolában különösképpen utáltak az osztálytársaim, folyton szekáltak, csúfoltak, volt hogy fellöktek, és sokszor megvertek, megrugdostak. Én ezt nagyon szégyelltem, így csak csendben tűrtem, pedig sokszor remegtem utána a fájdalomtól. A szüleimmel sem tudtam erről beszélni, mert egyből megkaptam, hogy miért nem tudom magam megvédeni, ekkora dagadt vagyok, a többiek felé ekkorák, mégis hagyom magam bántani, meg is érdemlem. :( Nagyon sok feszültség volt bennem emiatt, így már 13 voltam amikor elkezdem cigizni, ez némileg segített levezetni a stresszt, de később sem lett jobb, kb. 17 éves korom óta a mai napig durván dohányzom. Emellett akkor tizenévesen magamat is elkezdem bántani, szintén feszültséglevezetés miatt, vagdostam magam, ahol nem látszott, a hasamon, combhajlatban, mellemen, vagy épp tűket szúrtam magamba. Sajnos ez is megmaradt a mai napig, mivel nem tudtam lefogyni, sőt csak még tovább híztam. Normális kapcsolatom nem volt soha, pedig már 30 múltam, de nem is tudnám elképzelni magam egy férfivel, úgy érzem, csak egy másik, hasonló alkatú lánnyal lennék szívesen.
dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem befolyásolja, mivel a párom kövéren ismert meg engem és kövéren vett el feleségül.


Ha egy párkapcsolat a súlyon múlik, az már régen rossz!

jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!