Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki lefogy és itt, ott...

Ha valaki lefogy és itt, ott lóg a bőre, az jobb érzés, mint kövérként élni, melyiket nehezebb lelkileg elviselni?

Figyelt kérdés

Természetesen azt magam is tudom, lógó bőrrel, de lefogyva egészségesebb élni. De mégis, pszichésen, melyik viseli meg jobban az embereket? Ha a kövérség miatt szégyenkezik vagy ha a lógó bőre miatt? Illetve, akinek lóg a bőre, nem érzi úgy, féleredményt ért el a pozitív testi változásban? Ruhában még ok, de strandra továbbra sem járna...


Azért írtam ki a kérdést, mert látom, igen sok embert foglalkoztat a lógó bőr kérdése. Olyan, mintha a fogyózók egyik lelki gondja felcserélődne egy másikra. Csöbörből, vederbe! 🤔 Miközben hónapokig igen sokat dolgoztak és önmegtartóztattak, a végeredmény egy másik szégyenkezés.



2021. nov. 8. 02:08
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
a logo bor nem szegyen es szerintem senkit sem visel meg, inkabb orulnek
2021. nov. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Nos, én 100 kilóról fogytam le 60 ra. Mellette edzettem. Jelenleg is. A lényege, hogy a folyamatos súlyzós edzések fogyókúra alatt sokat számítanak. Mert feszesít. Én 41 éves vagyok. Igen ám, de idő alatt sikerült elszúrnom. Kevés alhas edzést csináltam. Így 65 kilónál brutálisan lógott a hasam. Nem izgatott. Tovább fogytattam a diétát, ám kissé visszafogottan. Rápörögtem a has edzésre. Mindenki azt mondta, ez már így marad. Jöttek a korral, mintha 60 éves lennék 😀 Aztán ahogy elkezdtem elérni a 60 kilót, szemmel láthatóan feszesedett, visszahúzódott. Az idő és a brutális edzések segítenek benne. Még mindig nem tökéletes, de 1000x jobb, mint volt. Másrészt meg hol látsz ilyen alakot 40 es pasinak? 😀 Én magam is meglepődtem rajta. 20 évesen nem néztem ki így. Strandra amúgy sem járok, szóval ha lógva is maradt volna, megszoktam volna és kész. Szottyadtnak, szottyadt, de igyekszem, hogy ne maradjon az! Az ilyen kollagén, hideg meleg zuhany, q10 tapasztalatból mondom semmit sem ér sajnos. Nagyon sokat kell edzeni. Kitartónak lenni. Itt egy fotó a jelenlegi állapotról. Nem vagyok egy álom pasi, de legalább már nem vagyok hájas, mert az zavart igazán.


[link]

2021. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2#

Le a kalappal előtted! 👍


Amúgy engem nem érint a lógó bőr, hiszen szép kerekded vagyok (még). ⛄

Viszont igen sok embert foglalkoztat. Szerintem, ebből következik, hogy ők igenis gátlást éreznek ez miatt.

2021. nov. 8. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
30 kilót fogytam, nem vagyok még kész, de egyelőre nem lóg a bőröm. Ha elviselhetetlen lesz, majd megműttetem.
2021. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Egy ismerősöm közel 40 kgot fogyott, és sokkal jobban érzi magát így. Némi lógással együtt. Sőt, ami azt illeti olyan magabiztos lett, hogy már-már Brad Pitt hasonmásának képzeli magát. 😂 Pedig korábban ő is aggódott a bőre miatt, de azt látom, hogy mióta lefogyott, meg eljár edzeni, elmúltak a kétségei.
2021. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!