Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljes kiőrlésű kenyérre...

Teljes kiőrlésű kenyérre váltva 4 hónap alatt 10 kg fogyás, lehetséges? Reggelire és vacsorára is csak 1 szelet kenyeret szoktam enni fehér kenyérből is és ebből, a teljes kiőrlésűből is.

Figyelt kérdés

Fehér kenyérről teljes kiőrlésűre váltva 4 hónap alatt kb. 10 kg fogyás, ez lehet emiatt, vagy gyanakodjak valamilyen betegségre?

Más étrendi változtatást nem hajtottam végre, nem mozogtam többet, semmit sem csináltam.



dec. 24. 08:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

És itt mi a probléma? 10kg-t fogytál, nyilván a fogyás a cél ha a fogyókúrák kategóriába irtál.

Nincs gond ha normálisan vitaminban és ásványi anyagokban dúsan étkezel.

dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Valamennyire a fogyás volt a cél, de ilyen mértékű fogyást túl gyorsnak tartok - és ismerőseim is elég gyorsnak tartják, akik 4 hónap után most láttak.
dec. 24. 09:07
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Csak e miatt egy dekát nem fogytál volna.
dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ, mennyi volt a kiindulási súlyod, de egyébként sem annyira sok.

Az teljesen valószínütlen, hogy egy betegség pont akkor kezdödjön, amikor étrendet váltasz! Másrészt nem sok olyan betegség van, ami mindjárt fogyást okozna.

A TK pékárukban sokkal több a rost, sokkal jobban laktat, ez böven idokolhatja a fogyást.

Mellesleg havi 2,5 kg átlagos fogyást drasztikusnak nevezni igencsak túlzás.

Alapesetben életmódváltás kezdetén rengeteg vizet veszít a szervezet, ez lehet heti 2-3 kg is az elsö hónapban, másrészt a heti 1 kg teljesen normális érték.

dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elég közismert, hogy a szervezetben milyen betegség okoz drasztikus fogyást (inkább nem írom le, nem szeretnék senkit riogatni), de pont teljes kiőrlésű kenyérre váltás előtt kezdődött egészségügyi problémám.

dec. 24. 09:19
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek a 3assal.Fura is lenne ha kenyérváltás miatt 10kg-t fogytál volna a 4hónap alatt.Nyilván megvonsz magadtól mindent és 1000kalória alatt " eszegetel" Másképp nem létezik, hogy ennyi kg lemenjen ha úgy eszel mint a fogyózás elött..
dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Akkor válts vissza fehér kenyérre.
dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mindent eszek rendesen ugyanúgy, soha nem számoltam kalóriát, süteményektől, tortáktól, csokiktól kezdve mindent ugyanúgy eszek - nem "minden nap", de ha van, akkor igen, pl. kávéhoz is 1-2 kocka csoki stb.
dec. 24. 09:21
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
Akkor valami gond van.Orvos.Ha 10kg-t fogytál úgy hogy azt eszed amit leírtál most.
dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok megint.

Ha ennyire egyszerű lenne fogyni, nem lennének kövér emberek. Aki már próbált fogyókúrázni, az nagyon jól tudja hogy ez nem így működik. És a fehér kenyérről teljes kiőrlésűre váltást elég merész életmódváltásnak nevezni. :) Főleg hogy a kérdező eleve alig eszik kenyeret, napi 2 szelet, ez gyakorlatilag teljesen mindegy

dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!