Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50-en túl, milyen súlymegtartó...

50-en túl, milyen súlymegtartó, vagy fogyókúra jött be nektek? 50/N

Figyelt kérdés

Inkább sulycsökkentő tippekre lennék kiváncsi, a kalória számolást mellőzd.😃

( tudom, tudom annál tutibb nincs, pont ezért más ötleteket, tapasztalatokat várok)



jan. 22. 23:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Másképp kell lefogyni 50 felett, mint 50 alatt? Micsoda új dolgokat tudok meg!🤣

Na, a viccet félretéve, a fogyás elmélete ugyanaz, kortól függetlenül, ami már kismilliószor le lett írva. Követhetsz előre megírt sablont, amik leírják neked, hogy mikor, mit és mennyit egyél, ezek olyan 1800-2000 kalóriára vannak belőve, van amelyik még kevesebbre, ettől pedig egy túlsúlyos ember kalóriadeficitbe kerül és elkezd fogyni. Szóval ha ilyeneken gondolkozol, válassz egy sablont, ami neked szimpi!

jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

12

Hát ez nagyon jó :D el kellett olvasnom többször, hogy biztos az van-e odaírva, vagy csak játszik velem a képzeletem és mától falhatom tonnaszámra az édességet. De sajnos nem :)

jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

32

Épp azon pörgött az agyam mikor írtam, hogy azt is bele akaro mmajd foglamazni, hogy naponta egy kis édességet iktasson be, hogy aztán ne az legyen hogy egyszer csak rátör a vágy és benyom egy egész dobostortát.. :D Így lett a zöldésgből édesség. :)

jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

33

Jót nevettem! :)

Nekem is ez vált be, hogy mindennap, szó szerint, amikor még csak nem is kívántam különösebben, haraptam/kanalaztam egy picit az aktuális édességből. Ha erővel és teljesen megvontam magamtól akkor jött a roham, főleg menzesz környékén és már repült is be a tábla csoki.

jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
67%

- minden sós étkezés mellé zöldség, a tányér fele legyen zöldség, negyede gabona, teljes kiőrlésü pékáru vagy magas keményítőtartalmú zöldség (pl krumpli) és negyede valamilyen sovány fehérje pl csirkemell tofu tojás bab

- minden nap 2.5 liter víz

- vizen, üres teán és üres kávén kívül ne igyál mást (pl kefirt lehet de akkor az legyen az étkezés része és nem csak az ivás)

- minden nap nagyjából ugyanakkor egyél

- aludj eleget amennyire szükséged van

- naponta minimum 30 perc bármilyen aktív torna vsgy séta vagy bármilyen mozgás. Ezen felül heti minimum 1 db 60 perces mozgás

- hagyd el teljesen főzés közben az olajat, ha letapadás ellen használnád akkor maximum egy teáskan az egész ételbe

- édességet fogyaszz mértekkel, és ne minden nap, ha lehet válaszd helyette a gyümölcsöket

jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

# 11, és akik hasonló, megtapasztalt élet (igen, élet) recepteket írtak:

Köszönöm nektek!

Ilyenekre gondoltam.

😘

jan. 24. 12:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!