Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 cm-hez 64-65 kg mennyire sok?

168 cm-hez 64-65 kg mennyire sok?

Figyelt kérdés

Mell derék csípő arányom 94-72-90 cm, combom 57cm.

Mennyit kellene fogynom? Voltam már nagyon vékony is, az sem volt jó, és már teljesen össze vagyok zavarodva.



jan. 28. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Az adatok tökéletesek.
jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Ez attól függ hogy mennyire vagy izmos. Ha nem nagyon, akkor valószínűleg normál testalkat vagy, de azért vastag és plötty. Ha rendszeresen sportolsz, akkor viszont lehet hogy vékony és feszestestű vagy. És persze lehetsz valahol a kettő között. Sajnos ezt nem lehet ennyi adatból megállapítani. Menj el egy Inbody mérésre, ha a testzsír százalékod valahol 20-28 között van, akkor biztosan rendben vagy.
jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem rendben vagy...

Mondjuk a kort ismerni kellene és azt is, hogy esetleg volt-e már szülés...

jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

17 eves vagyok és ezért is zavar ennyire mert szerintem ehhez sok…

Mozgás van valamennyi, napi szinten futok és/vagy súlyzózok meg heti kétszer táncolok

jan. 28. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem fogynod kellene, az értékek rendben vannak, hanem simán sportolni, és nemcsak azért, hogy jól nézz ki, hanem hogy jól is érezd magad. Hozzáteszem, a pasik nagy része nem akar csontokkal játszani, és akármennyire klisé, a belső kisugárzás számít, meg az, hogy Te mennyire bízol magadban.
jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

2 vagyok megint. Ha soknak érzed, akkor valószínűleg az is. Én a 165 centimmel 52-53 kg között érzem jól magam, mert ilyenkor nincs rajtam felesleges zsír, nem vagyok plötyi. Ám így elég vékonyka vagyok ami nem annyira szép, ezért szeretnék még erre felszedni legalább 3-4 kg izmot hogy formásabb legyek.

Szerintem zsírból le kéne adnod, és közben erősítőedzéseket végezned, sok protein fogyasztása mellett, így tudod alakítani hogy a zsír-izom arányod megfelelő legyen. Minden azon múlik, önmagában a súly nem sokat mond.

jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen egészséges a testsúlyod. És fogynod nem kellene. Sőt egy nagyon restriktív diéta árthat is
jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Egészséges a súlyod. Amúgy persze, sportolni mindig lehet, a kinézet és az egészség szempontjából az nyilván előnyös, viszont ha csak a számokra koncentrálunk, akkor ez egy egészséges súly.
jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha TE soknak érzed, akkor sok.


Egészséges tartományban vagy, egyébként, de nekem pl már 62-63 kilón is fájtak az ízületeim.


55-56 a számomra! ideális testúly, amin telente egyálátalán nem fázok, normális a menzim, kilométereket gyalogolok, ha kell, de az ízületeimmel is minden oké.

jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!