Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30kg júniusig lehetséges?

30kg júniusig lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!🥰 segitseget szeretnek kerni

En is beleestem meg regen ebbe a koplalos hulyesegbe:))) sajnos vissza is jott eleg sok. Januar 8tol elkezdtem a normalis életmódváltás! Egesz jol haladok egyebkent de viszont vannak olyan napok (mostansag egyre tobb) hogy napi 2x eszek es nem direkt hanem mert nem kivanok semmit

Emellett heti 7x kardiozok 25-30-35-40 perceket ahogy sikerul

Cukrot, kenyeret,koreteket,cukros üdítőket elhagytam! Vízet iszok rengeteget és szinhusokat eszek zoldsegekkel

Az elso kerdesem az lenne hogy mennyire nagy problema ez a napi 2x eves?

Illetve sikerülhet-e a 30kg júniusig? Koszonom ha segitettek🙏🏾

Es szivesen fogadok tanácsokat



jan. 29. 03:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod, hogy valóban annyi plusz súly van rajta ha semmit nem ír magáról?
jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha 190 kilóról akarsz fogyni 160-ra simán meglesz júniusra.

ha 90-ről 60-ra, felejtsd el...

Én 172 cm-es nőként egy év alatt fogytam 130-ról 100-ra.

jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Június elejére, végére 15, akár akár 20 kiló is összejöhet (habár ahhoz a 20-hoz a heti 1 kg fogyás tényleg szükséges, amit amúgy az elején könnyű összehozni, utána nem) . A lényeg, hogy ha nem is 30 (ami lehetetlen június elejére), azért kb. a felével meg leszel, ami elég szép eredmény lesz már önmagában is. Minden mínusz kiló egy lépés. Én is anno mikor fogytam, nagy volt a súlyfeleslegem. A fogyás elkezdése utáni első nyaramon még mindig 90 kg voltam. Nem voltam jó formában, nem volt meg a bikiniszezonra a jó forma, viszont az a 90 kg is már haladás volt, mert 110 körül indultam. Szóval minden mínusz kiló már haladás.
jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. Max a felét, talán.
jan. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!