Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Water fasting tippek?

Water fasting tippek?

Figyelt kérdés
Szeretném 3 vagy 5 napig csinálni leginkább méregtelenítés miatt. Persze fogyás sem jön rosszul. Kérnék pár tippet , hogy mennyi sót érdemes a vízhez tenni meg stb.. Létszíves olyan írjon aki csinálta vagy tudja miről van szó.
febr. 18. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Tipp: ne csináld. Az egész méregtelenítés egy kamu, főleg úgy, hogy plusz sót akarsz bevinni a szervezetedbe, amit a veséknek plusz munkával kell kiválasztani. Minden ilyen módszer, ami ilyet igér, hazugság. A fogyás egyetlen módja a kalóriadeficit, minden más módszer átvágás. A szervezetedben a májad, a veséd pontosan teszi a dolgát, méregtelenit, egyensúlyt tart fent. Ehhez nem lehet semmit hozzáadni.
febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eléggé kalória deficitben leszek xd köszi a tippet de azabaj egyik oldal ezt mondja a másik meg azt. 3 napig tervezem nem hiszem , hogy bármi komoly történhet ilyen rövid időn belül.
febr. 18. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Sót semmiképp ne keverj vízbe az nem változtat semmin annyi hogy nagyon rosszul leszel
febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Létszíves water fastingot ne doingolj, mert bad a healthednek, meg minden, meg a fasting után lesz fainting is, mert nincs energyd, az meg nem good. Néhány day és a bacteria a pociban is félig dead lesz, detox meg nincsen, azt a livered meg other szerveid doingolják - szóval te meg a fastingot ne doingold. Kapisse?
febr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Szólj ha egy végzett dietetikus azt mondja hogy csináld ezt a marhaságot. Sosem lesz ilyen.

Arra van a veséd meg a majad hogy méregtelenítsen. Folyamatosan azt teszi

febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

"Szólj ha egy végzett dietetikus azt mondja hogy csináld ezt a marhaságot"

Sajnos még el is tudom képzelni, hogy valamilyen szakbarbár dietetikus tanácsolna hasonló marhaságot. Inkább akkor szóljon, ha bármilyen tudományos forrásban, tanulmányban, kutatási anyagban tanácsolnak water fastinget. És nem, a női magazinok nem számítanak tudományos forrásnak.

febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még jo hogy írtam, hogy azok irjanak akik vagy értenek hozzá vagy csinálták. Nem tudtam ennyi orvos van ezen a platformon!
febr. 19. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

"írtam, hogy azok irjanak akik vagy értenek hozzá"

Elolvastam a kommenteket, és olyanok írtak. Veled ellentétben a kommentelők képben vannak a táplálkozás és a biológia alapjaival.

febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

7-es, én pl tanultam dietetikát 3 éven keresztül és semmi értelme az egésznek.


Egyik barátnőm csinálta, egy hét után elájult az egyetemen.


Méregtelenítésre ott a máj és a vese - élettan-kórélettan első féléves anyag. :D

febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!