Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tartós deficitben nektek is...

Tartós deficitben nektek is olyan az arcotok mint egy hullának?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja vagyok folyamatosan deficitben. Nem tolom túl, napi 500 Kcal deficitet tartok, egészségesen eszem, sok zöldség, sok fehérje, lassú felszívódású szénhidrátok, stb... Még vitaminokat is szedek. És sokat sportolok, hogy ne kelljen túl keveset ennem, így soha nem is érzem azt hogy éheznék. Szóval én úgy gondolom hogy kifejezetten egészségesen fogyok, heti fél kiló megy le, és mégis.... mostanában vettem észre, hogy az arcom elkezdett nagyon szarul kinézni. Nem olyan kis friss, élettel teli, hanem mint egy hulla arca... Élettelen szín, foltos bőr, karikás szemek. Amúgy nem nagyon szoktam sminkelni, de most így muszáj, különben betegnek néznek. Ez normális ilyenkor?
febr. 19. 22:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

Eleve minek fogysz? Még szép, hogy hulla kinézeted van, amikor már alultáplált vagy lassan.


A 165-54 az egy tökéletes testsúly, pontosan, és semmi szükséged fogyni, az 52 viszont már problémásan kevés.

febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
leíram hogy miért fogyok, 3-as válasz...
febr. 22. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!