Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Antidepresszánsok miatt...

Antidepresszánsok miatt híztam meg és amiatt nemtudok lefogyni?

Figyelt kérdés
Szedek valami Setralin vagy milyen nevű antidepresszánst 2020 óta, mielött szertem.csont sovány voltam 2020ban 4 év alatt 30-40 kilót híztam amióta szedem és kórosan elhíztam, elméletileg a gyógyszer megváltoztatott bennem valami hormont, ami azt jelenti, hogy lehet hogy ilyen maradok örökre. Ez igaz? Emiatt nem tudok lefogyni és emiatt hízok 2 hónaponta majdnem 10 kilót?

márc. 8. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nam, antidepresszánstól nem lehet 40 kilót hízni, csak attól, hogy a kalóriabeviteled nincs összhangban a fizikai aktivitásoddal.
márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Hormonzavarral is lehet fogyni vagy súlyt tartani, csak kicsit jobban kell dolgozni érte, mint egy egészséges embernek.

A gyógyszer csak kifogás.

márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
2020-ban ültél a tv előtt és zabáltad a csipszet, mint ahogy a világ nagy része, mert akkor nem mehettünk sehová. Te ezt túltoltad, attól híztál meg ennyire.
márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Közvetlenül nem valószínű, közvetve talán, ha mondjuk nincs teljesen jól beállítva a napi adag.
márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
1,2,3-as válaszoló. Ezt biztosra állítjátok? Mert azért nem ilyen egyszerű ez a dolog, ahogy képzelitek! Szedtetek egyáltalán antidepresszánst évekig?
márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Én is híztam mikor szedtem,de azért mert igazából az sem érdekelt.Elméletileg lassítja az anyagcserèt,meg javítja az étvágyat.Habár én már 5 kg után észbekaptam és abbahagytam a szedèsèt,inkább leszek depressziós,mint elhízott..
márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Símán lehet akár 30-40 kilót is hízni ezen gyógyszerektől, mindig éhes az ember tőlük

Persze mondják azt, hogy "figyeljen oda a testsúlyára" na de hogy figyeljek ha állandóan éhes vagyok?

Valahogy ki kell bírni a dolgot, enni kell egy puffasztott rizst vagy almát vagy valamit ha nagyon éhes az ember mert ha folyamatosan eszik akkor tényleg akár félmázsa pluszra is felhízik

márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
55%

Az antidepresszánsok nem nagyon okoznak éhséget

Azok az antipszichotikumok

márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
8 ez igy van azoknál jellemző leginkább a hízás de más gyógyszerektől is lehetséges hízni mivel nem vagyunk egyformák
márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem vagyunk csak arra mondom hogy ez nem jellemző, könnyen lehet hogy másik gyógyszer okozza
márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!